امتیاز مثبت
۰
 
نشست اعضای هیئت علمی دانشکده تهران با معاون وزیر آموزش و پرورش
نشست اعضای هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی تهران با معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
کد مطلب: 7122
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از تهران، بیستمین برنامه از سلسله برنامه های «سازمان و یک روز با درهای باز» با حضور دکتر عظیم پور معاون آموزش و پژوهش، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدی آشنا مدیر گروه و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی تهران برگزار شد.

در این دیدار دکتر محمدیان معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ، به تشریح تاریخچه، اهداف تاسیس، ماموریت ها و اقدامات سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی پرداخت.

وی با اشاره به تولید سالانه 137 میلیون جلد کتاب درسی، کمک درسی، راهنمای معلم و کتاب کار دانش آموز، افزود: علاوه بر این تولید 35 عنوان انواع مجلات رشد به عنوان مکمل کتاب های درسی با تیراژ قریب 40 میلیون جلد، برگزاری جشنواره فیلم رشد، برگزاری جشنواره ساماندهی کتاب های کمک آموزشی، سازمان را به یکی از بزرگترین موسسات فرهنگی - انتشاراتی نه تنها در کشور که در سطح منطقه تبدیل کرده است.

دکتر محمدیان نقد سازنده را موجب رشد و بالندگی سازمان دانست و اضافه نمود: دانشکده علوم قرآنی با بهره مندی از توان و ظرفیت بالای هیأت علمی خود می تواند در این زمینه و انجام پژوهش های مورد نیاز پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به سازمان کمک کند.

در ادامه دکتر محمدی آشنا عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی تهران ضمن تشریح فعالیت های این دانشکده، با اعلام آمادگی برای همکاری و تبادل نظر در حوزه های پژوهش و نقد کتب های درسی، اظهار امیدواری کرد اینگونه جلسات در آینده نیز استمرار یابد.
Share/Save/Bookmark