امتیاز مثبت
۱
 
رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی شاهرود منصوب شد
رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی شاهرود با حضور مسئول نظارت و ارزیابی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم منصوب شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب: 7528
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از شاهرود، طی مراسمی دکتر روح الله محمدی به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی شاهرود منصوب و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین شریعتمدار طهرانی رئیس پیشین دانشکده تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین امینی امام جمعه شاهرود اظهار کرد: دانشکده علوم قرآنی شاهرود در دوره ریاست دکتر شریعتمدار طهرانی منشاء آثار شایانی بوده است که در یک دهه از فعالیت ایشان مشهود بوده است.

وی اظهار کرد: دانشکده های علوم قرآنی را نباید در حاشیه دانشگاه های کشور دانست بلکه با توجه به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب ارزشی و فرهنگی است باید در رشد و تعالی این دانشکده ها تلاش بیشتری صورت پذیرد .

در ادامه دکتر شریعتمدار طهرانی ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه دستگاه های اجرایی شهرستان با دانشکده علوم قرآنی شاهرود، گفت:  همدلی دستگاه های اجرای شهرستان و دفتر مرکزی دانشگاه و همچنین کارکنان این مجموعه با اینجانب در این سال ها باعث رشد این دانشکده بوده است و امید است این همدلی و همکاری با رئیس جدید دانشکده ادامه داشته باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین شاهین مسئول نظارت و ارزیابی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های دکتر شریعتمدار طهرانی در این سمت و آرزوی موفقیت برای دکتر محمدی به تشریح فعالیت های دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور پرداخت و در ادامه لوح های تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید را قرائت نمود.

در پایان دکتر روح الله محمدی رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی شاهرود ضمن تشکر از دکتر شریعتمدار طهرانی به پاس یک دهه فعالیت و تلاش وی، به بیان شرح اهداف خود جهت پیشرفت دانشکده پرداخت و خواستار همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی شهرستان با این دانشکده گردید.
Share/Save/Bookmark