امتیاز مثبت
۱
 
تبریک رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز به افتخار آفرینان المپیاد
در پی درخشش دانشجویان دانشکده علوم قرآنی شیراز در بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، رئیس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب: 9625
 
تبریک رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز به افتخار آفرینان المپیاد
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، در پی درخشش دانشجویان دانشکده علوم قرآنی شیراز در بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، دکتر زینب روستائی رئیس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.
در پیام تبریک رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز آمده است:
خداوند را سپاس می گویم که بار دیگر شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در المپیاد علمی دانشجویان کل کشور در الهیات و معارف اسلامی هستم بی شک دستیابی به سه رتبه برتر توسط دانشجویان دانشکده علوم قرآنی شیراز، به برکت قرآن کریم و حاصل تلاش این عزیزان و مجموعه بزرگ دانشگاه اعم از اساتید و کارکنان است ، لذا این موفقیت درخشان را به دانشجویان عزیزم خانم ها زهرا حق نگهدار، زهرا حاتمی و ماندانا پرستنده خیال تبریک می گویم و هر آنچه را مایه سعادت ایشان در دنیا و آخرت است از درگاه الهی طلب می کنم. لازم به ذکر است از میان سی نفر رتبه برتر اعلام شده در این المپیاد، ۹ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم هستند.
Share/Save/Bookmark