امتیاز مثبت
۰
 
دانشكده علوم قرآني اصفهان برگزار کرد:
معرفی پذیرفته‌شدگان دانشکده علوم قرآنی اصفهان در بخش آوایی هفدهمین جشنواره قرآن و عترت
پس از ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط کمیته داوران جشنواره قرآن و عترت در شهر مقدس قم، پذیرفته‌شدگان دانشکده علوم قرآنی اصفهان در مرحله مقدماتی بخش آوایی هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳
کد مطلب: 8707
 
معرفی پذیرفته‌شدگان دانشکده علوم قرآنی اصفهان در بخش آوایی هفدهمین جشنواره قرآن و عترت
 
به گزارش پایگاه قرآنی_دانشگاهی ایحاء از اصفهان، بنا بر این گزارش، در بخش اساتید، رضا سعادت‌نیا و خاتونجان محمدی در رشته قرائت تحقیق، محمدوحید شیخ بهائی و اکرم آبکار در رشته قرائت ترتیل و شهناز عابدینی در رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم به مرحله بعد راه یافتند.

همچنین در بخش دانشجویان نیز مجتبی بدیعی، فاطمه ضیایی در رشته حفظ 10 جزء، مریم اسلامیه، محمد آدم‌زاده در رشته حفظ 20 جزء، عطیه سادات نوابی، مصطفی بنی‌مسنی در رشته حفظ 5 جزء، زهرا محبی در رشته حفظ کل قرآن کریم، حسین نصر، محمدرضا زینلی، راضیه پروانیان در رشته قرائت تحقیق، علی بشیری، حسین آقاجانی، سمیه بقایی‌پور، هاجر مهرعلیان در رشته قرائت ترتیل راه یافتگان این دانشکده به مرحله بعد هستند.

همچنین در بخش کارکنان، روح الله ناظمی در رشته حفظ کل قرآن کریم و محمدهادی تسلیمیان در رشته قرائت تحقیق، جواز حضور در مرحله بعد را کسب نمودند.

شایان ذکر است مرحله دانشگاهی این مسابقات در اردیبهشت سال 1398 به میزبانی شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark