امتیاز مثبت
۰
 
دیدارسرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی با نماینده مردم خوی
سرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی با نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب: 11606
 
 
به گزارش ایحا از خوی، دکتر عسگر بابازاده اقدم سرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی با  دکتر عادل نجف زاده ،نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که حول موضوع سرمایه گذاری و تامین برخی از منافع و منابع دانشکده از طریق بهره برداری از محل زمین و دارایی های موقوفی دانشکده بود مسائل و مواردی مطرح شد .

در این جلسه دکتر نجف زاده ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه، جذب سرمایه گذار جهت تامین منابع دانشکده های علوم قرآنی را مهم عنوان کرد و نسبت به اختصاص ردیف بودجه مستقل با طرح در مجلس شورای اسلامی ویژه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، قول مساعد داد.

همچنین در این دیدار سرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی ضمن قدردانی از حمایت های مسئولان استانی از دانشکده، ابراز امیدواری کرد با همکاری مسئولان دانشگاه، در آینده نزدیک موانع جذب سرمایه گذار رفع و  بهترین استفاده ممکن جهت تامین منابع مالی دانشکده و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم انجام گردد .

در این دیدار  ابراهیم پور رئیس اداره اوقاف شهرستان خوی نیز ضمن ارائه گزارش از موقوفات موجود در سطح شهرستان خوی که بخش عظیمی از سرمایه این شهرستان را تشکیل می دهد بحث سرمایه گذاری در موقوفات را از اهم امور دانسته که هم موجب جذب سرمایه گذار از نقاط مختلف کشور به این شهرستان شده و نیز موجبات اشتغال زایی برای مردم این شهرستان را فراهم می آورد .
Share/Save/Bookmark