امتیاز مثبت
۰
 
بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی از دانشکده علوم قرآنی خوی
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان غربی از دانشکده علوم قرآنی خوی بازدید کرد .
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب: 11778
 
 
به گزارش ایحا ازخوی، حجت الاسلام والمسلمین ناصر جوانبخت، مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجان غربی ضمن بازدید از دانشکده علوم قرآنی خوی با رئیس این دانشکده دیدار و گفت و گو کرد.

دراین دیدار شرایط و وضعیت زمین موقوفه دانشکده علوم قرآنی خوی جهت سرمایه گذاری و درآمد زایی مورد بررسی قرارگرفت.

همچنین حجت الاسلام جوانبخت ضمن تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت موقوفات برای سرمایه گذاری در زمینه های قرآنی و فرهنگی استان، در جریان فرایند مراحل پیشرفت زمین موقوفه دانشکده علوم قرآنی خوی قرارگرفته و خواستار تسریع و همکاری همه جانبه اداره اوقاف خوی و دانشکده علوم قرآنی جهت پیشبرد کارهای اداری و مراحل پیشرفت طرح سرمایه گذاری زمین موقوفه دانشکده شد.

همچنین در این دیدار دکتر عسگر بابازاده اقدم، سرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی ضمن ابراز خرسندی از حضور و حمایت همه جانبه اداره کل اوقاف استان آذربایجان غربی، اقدامات و امور انجام گرفته شده در خصوص طرح سرمایه گذاری زمین موقوفه را بیان کرده و مشکلات و موانع موجود در پیشبرد طرح مذکور را گوشزد نموده و تعامل مسئولان اوقاف استانی و اوقاف شهرستان خوی با دانشکده و شخص سرمایه گذار جهت انجام امور اداری و فنی طرح پیش رو را مطرح کرد.

سرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی همچنین مشکلات و مسائل مالی دانشکده را مطرح نموده و خواستار همکاری و حمایت بیشتر مسئولان اوقاف استان و شهرستان در زمینه ترویج و تربیت نیروهای متخصص قرآنی و فرهنگی در سطح استان شد.
Share/Save/Bookmark