امتیاز مثبت
۰
 
از سوی پژوهشکده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم؛
کارگاه تصحیح نسخ خطی و فهرست‌شناسی اسلامی برگزار می‌شود
کارگاه تصحیح نسخ خطی و فهرست‌شناسی اسلامی با حضور اساتید مطرح کشوری از سوی پژوهشکده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲
کد مطلب: 11318
 
 
به گزارش ایحا، پژوهشکده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با همکاری دانشگاه اصفهان، مؤسسه آموزش عالی حوزه علمیه اصفهان و خانه حکمت و با بهره‌وری از نظریات اندیشمندان «کارگاه تصحیح نسخ خطی و فهرست‌شناسی اسلامی» را برگزار می کند.
این کارگاه با حضور اساتید مطرح کشوری در 9 جلسه و طی چهار روز از 8 صبح تا 12 در روزهای پنجشنبه به تاریخ 22 و 29 آبان و 6 و 13 آذرماه سال جاری به صورت مجازی(وبینار) برگزار خواهد شد.
در این کارگاه موضوعاتی همچون «کلیات تصحیح نسخ»، «فهرست شناسی از آغاز تا پایان دوران قاجار»، «فهرسپت شناسی در یکصد سال اخیر»، «جریان شناسی تفاسیر شیعه در طول تاریخ»، «متن و ویژکی های متن تصحیح شده»، «تصحیح متن(اهداف، انواع، ابزار و...)»، «آشنایی با ملحقات متن تصحیح شده»، «آشنایی با ویژگی های مصحح» و «نسخه شناسی قرآن کریم» مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه اعطا می شود و به سه تقریر برتر نیز هدایایی پرداخت خواهد شد.
علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی http://qesfahan.ir/ مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۰۲۰۸۸۷۲۳۱ تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark