امتیاز مثبت
۰
 
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی تهران به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی
در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی تهران بیانیه ای صادر کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰
کد مطلب: 10535
 
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی تهران به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی
 
به گزارش پایگاه خبری ایحا از تهران، بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی تهران به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:
بسم الله القاصم الجبارین
قال الله تعالی فی کتابه الکریم: وَقَدْ مَكَرَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَلِلَّهِ الْمَكْرُ جَمِيعًا يَعْلَمُ مَا تَكْسِبُ كُلُّ نَفْسٍ وَسَيَعْلَمُ الْكُفَّارُ لِمَنْ عُقْبَى الدَّارِ
تاریخ تیره و سیاه آمریکا دفتری ست آکنده از صحنه های خونین قتل و غارت ملت های مستضعف دنیا که خط به خط آن شرح ناجوانمردانگی ها و درنده صفتی های مزدوران آمریکایی ست؛ رژیم مستکبر ایالات‌ متحده از ابتدای تاسیس نظام منحوس خود، آغازگر جنگهای بسیار و بانی اختلافات و درگیری های متعددی در سطح جهان و علی الخصوص در منطقه ی جنوب غرب آسیا بوده است.
با ظهور انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران و کوتاه شدن دست آمریکا از منابع مادی و‌ معنوی مختلف، انقلاب اسلامی ایران به عنوان اصلی ترین دشمن آمریکا در منطقه اعلام موجودیت نمود. در طول عمر چهل ساله انقلاب، رژیم مستکبر آمریکا از هر روشی و هر ابزاری برای ابراز دشمنی خود علیه نظام اسلامی بهره جسته است. غافل از این که انقلاب ما طلیعه نوری خدایی است که تا ابد خاموش نخواهد شد.
جدیدترین نمونه کینه و‌ دشمنی آمریکا علیه انقلاب اسلامی در روزهای اخیر به وقوع پیوست؛ سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در طول سال های متمادی، خاری در چشم و استخوانی در گلوی استکبار جهانی شده بود؛ به دستور شخص رئیس جمهور تروریست آمریکا، ناجوانمردانه به شهادت رسید.
شهید قاسم سلیمانی نماینده مکتبی ست که گفتمان آن، حمایت از مستضعفین عالم و قیام علیه کفر و استکبار جهانی است. شهید قاسم سلیمانی نه فقط یک شخص، بلکه نماد جریانی است که پرچمدار مقاومت علیه عصیان طواغیت و سرکشی ظالمین است. نام شهید قاسم سلیمانی، در همه اعصار و زمان‌ها با ایثار و جهاد و شهادت گره خورده و‌ تا ابد بر قله های ایمان خواهد درخشید.
ما دانشجویان دانشکده علوم و فنون قرآن تهران، به عنوان عضوی از خانواده قرآنی کشور، ضمن عرض تبریک و تسلیت به ملت شریف ایران؛ برخوردی سخت و انتقامی درخور این حادثه دردناک را از کلیه مسئولان و نیروهای مسلح خواستاریم.
وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ
بسیج دانشجویی دانشکده علوم و فنون قرآن تهران
Share/Save/Bookmark