امتیاز مثبت
۰
 
نشست مشترک رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با ریاست جدید اوقاف این شهرستان
نشست مشترک رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با ریاست جدید اوقاف و امور خیریه شاهرود برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴
کد مطلب: 10760
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، نشست مشترک رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با ریاست جدید اوقاف و امور خیریه شاهرود برگزار شد.
در این نشست که با حضور رییس، معاون، مدیر و کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی شاهرود و همچنین ریاست جدید اوقاف و امور خیریه شاهرود حجت الاسلام حاج حسینی برگزار شد ابتدا ریاست دانشکده ضمن تبریک انتصاب وی به معرفی دانشکده پرداخت و بیان داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این دانشکده در 25 سال فعالیت خود بیش از هزار دانش آموخته راهی جامعه کرده که حدود چهل نفر از آنها موفق به اخذ مدرک دکتری شده و حدود 65 درصد آنها نیز جذب بازار کار شده اند.
وی در ادامه درخصوص فعالیت کنونی دانشکده مطالبی بیان داشت و در ادامه خواستار تعامل دو سویه دانشکده شاهرود با اوقاف شهرستان شاهرود شد و گفت: در بخش مسائل فرهنگی دانشکده علوم قرآنی شاهرود آماده هر گونه تعامل در برگزاری مراسم های فرهنگی و قرآنی با اوقاف در سطح شهرستان است که این امر سبب ایجاد ارتباط بیشتر و همچنین ایجاد نشاط در بین دانشجویان در مشارکت های قرآنی می شود. در ادامه مدیر توسعه دانشکده نیز خواستار اختصاص منابع مالی با عنایت تأکید دفتر مرکزی شد.
در بخش دیگر نشست، ریاست اوقاف شاهرود حجت الاسلام حاج حسینی بیان داشت: یکی از اهداف اوقاف تعامل با دانشکده های علوم قرآنی است و تعامل با دانشکده های علوم قرآنی مایه پیشرفت دانشکده ها و اوقف می شود.
وی در ادامه گفت: در بخش تعامل فرهنگی و همچنین تبلیغات جذب دانشجو آماده هر گونه همکاری هستیم و در خصوص ایجاد منابع ملی در جهت اختصاص به دانشکده ها در مرحله اول موقوفات جدید را به سمت دانشکده علوم قرآنی هدایت کرده و همچنین یاوران وقف را در شهرستان فعال کردند و از خیرین در جهت همکاری با دانشکده نیز می توان استفاده کرد.
Share/Save/Bookmark