امتیاز مثبت
۰
 
کرسی علمی ترویجی « خوانشی نوین از روایت نواقص العقول در خطبه 80 نهج البلاغه » برگزار می شود
سومین کرسی علمی ترویجی با عنوان « خوانشی نوین از روایت نواقص العقول در خطبه 80 نهج البلاغه » در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب: 11570
 
 
سومین کرسی علمی ترویجی در سال تحصیلی جدید با عنوان « خوانشی نوین از روایت نواقص العقول در خطبه ۸۰ نهج البلاغه » با ارائه دکتر محسن دیمه کار گراب و دکتر محمد جواد توکلی خانیکی در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود.

مدیر این جلسه دکتر محسن رجبی قدسی ، استادیار دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و ناقدان جلسه دکتر مجتبی نوروزی، استادیار دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دکتر سهیلا پیروزفر، دانشیار دانشگاه فردوسی مشهد هستند.

این کرسی در روز شنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳ به صورت حضوری در دانشکده علوم قرآنی مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت مجازی در دانشکده های علوم قرآنی کشور از طریق لینک http://۸۲.۹۹.۲۱۷.۹۹/mashhad برگزارخواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند از طریق لینک ذیل اقدام نمایند.
https://quran.ac.ir/index.jsp?siteid=۱&pageid=۵۹۲۰
شایان ذکر است این کرسی دارای مجوز از دبیرخانه حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی است و شرکت در آن برای عموم آزاد است و صرفا آن دسته از شركت کنندگانی که مایل به دریافت گواهی شرکت در کرسی هستند لازم است ضمن مراجعه به سایت مذکور و ثبت نام، مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ريال به حساب شماره ۴۰۰۱۰۶۵۳۰۳۰۴۰۱۰۳ با شماره شبا ۱۳۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۶۵۳۰۳۰۴۰۱۰۳ IR نزد بانک مرکزی به نام تمرکز وجوه درآمد اختصاصی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم واریز نموده و تصویر فیش واریزی را در لینک مذکور بارگذاری نمایند.
Share/Save/Bookmark