امتیاز مثبت
۰
 
به مناسبت روز دانشجو صورت گرفت؛
نشست صمیمی دانشجویان با سرپرست دانشکده علوم قرآنی مشهد
به مناسبت روز دانشجو نشست صمیمی دانشجویان با سرپرست دانشکده علوم قرآنی مشهد به صورت غیرحضوری برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۱
کد مطلب: 11480
 
 
به گزارش ایحا، به مناسبت روز دانشجو و به همت انجمن علمی دانشجویی، نشست صمیمی دانشجویان با سرپرست و سایر مسئولین دانشکده علوم قرآنی مشهد به مدت ۸۰ دقیقه در سامانه ادوبی کانکت برگزار شد.
در این جلسه دکتر محسن دیمه‌کار، سرپرست دانشکده علوم قرآنی مشهد با تبریک روز دانشجو و گرامیداشت نام و یاد شهداء به خصوص شهید محسن فخری زاده سخن خود را آغاز کرد و در ادامه ضمن اشاره به لزوم وجود رقابت سالم در بین دانشجویان به منظور پیشی گرفتن در عرصه‌های علمی، آیاتی از قرآن کریم در این خصوص را ذکر کرد.
ایشان هم‌چنین با اشاره به برخی از مضامین سوره مبارکه یوسف، متعهد و متخصص بودن دانشجویان در رشته تحصیلی و در نهایت در مسیری که قرار است خدمت کنند را مورد تاکید قرار داد.
دکتر دیمه کار به دانشجویان توصیه داشت تا تک بُعدی نباشند و علاوه بر تحصیل علم، به تهذیب و نکات اخلاقی و رفتاری نیز توجه لازم داشته باشند.
در ادامه جلسه نیز دکتر محسن رجبی، معاونت دانشکده علوم قرآنی مشهد و خانم دکتر بی بی حکیمه حسینی، مدیر گروه نکاتی را در خصوص اهمیت علم و علم‌اندوزی و رسالت‌های دانشجویان به خصوص دانشجویان رشته‌های قرآنی تبیین کردند.
Share/Save/Bookmark