امتیاز مثبت
۰
 
دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با معاون آموزش و پرورش شهرستان درخصوص جذب دانشجو
رییس دانشکده علوم قرآنی زابل با معاون آموزش و پرورش شهرستان زابل در خصوص جذب دانشجو دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷
کد مطلب: 9545
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از زابل، عباس یوسفی، رییس دانشکده علوم قرآنی زابل در خصوص جذب دانشجو همزمان با شروع انتخاب رشته با معاونت آموزش و پرورش شهرستان زابل دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر یوسفی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های ایشان در معاونت آموزش و پرورش شهرستان زابل و تبریک عید قربان به معرفی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دانشکده های علوم قرآنی زابل و زاهدان پرداخت.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بزرگترین دانشگاه قرآن محور کشور است و تربیت نیروهای مؤمن و انقلابی را بر عهده دارد به ظرفیت ها و امتیازات ویژه تحصیل در این دانشگاه پرداخت.
رییس دانشکده علوم قرآنی زابل در ادامه به پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن حدیث در دانشکده های زابل و زاهدان در سال 1398 اشاره کرد و خواستار همکاری و مساعدت در اطلاع رسانی به مدارس و دانش آموزان واجد شرایط شد.
آقای مهندس رضا سراوانی، معاون آموزش و پرورش شهرستان زابل نیز در این دیدار ضمن تبریک اعیاد و ابراز خرسندی از حضور ریاست دانشکده علوم قرآنی زابل و ظرفیت های ایجاد شده در منطقه سیستان مجوزهای لازم جهت تبلیغ در مدارس را صادر و ابراز امیدواری کرد که همکاری های دانشکده و اداره آموزش و پرورش شهرستان زابل در زمینه های علمی و فرهنگی گسترش یابد.
Share/Save/Bookmark