امتیاز مثبت
۰
 
بازدید نماینده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از غرفه مؤسسه قرآنی احسن الحدیث در نمایشگاه
نماینده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از غرفه مؤسسه قرآنی احسن الحدیث در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 9149
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی _ دانشگاهی ایحا، خانم طباطبایی از فارغ التحصیلان دانشکده علوم قرآنی تهران به نمایندگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از غرفه مؤسسه قرآنی احسن الحدیث در نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد.
مؤسسه قرآنی احسن الحدیث با مدیریت استاد سید محسن موسوی بلده و با دعوت از جمعی اساتید و قاریان قرآن و نیز خیرین مشتاق قرآن کریم بنیانگذاری شده است.
مؤسسه همه ساله به منظور رسیدن به اهداف خود و فرهنگ سازی دینی و قرآنی و معرفی فعالیت های خود و جذب مخاطب در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شرکت می نماید.
فعالیت های مؤسسه در واحد خواهران و برادران در چند حوزه از جمله برگزاری دوره های آموزشی قرآن کریم در کلیه سطوح قرآنی، تألیف و چاپ کتب آموزشی، برگزاری دوره های تخصصی ویژه خردسالان و... است.
دوره های تربیت معلم مؤسسه قرآنی احسن الحدیث با نظارت مستقیم استاد سید محسن موسوی بلده انجام می گیرد و بعضی از دروس تخصصی نیز توسط استاد موسوی تدریس می شود.
این دوره ها مطابق با سرفصل های سازمان دارالقرآن کریم برگزار می شود و پس از پایان دوره، گواهینامه معتبر سازمان به قبول شدگان ارائه می گردد.
دوره های آموزش غیرحضوری حفظ، قرائت و مغاهیم قرآن کریم به صورت تلفنی ویژه متقاضیان از سراسر کشور در این مؤسسه برگزار می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی www.ahsanolhadith.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های ۴۱ – ۳۳۳۲۶۱۳۹ ۰۲۱ در ساعات ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ تماس بگیرند.
گفتنی است، استاد سید محسن موسوی بلده از اساتید مدعو دانشکده علوم قرآنی تهران است.
Share/Save/Bookmark