امتیاز مثبت
۲
 
گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می شود
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم فردا پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه در قم برگزار می شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب: 6944
 
 
مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در این خصوص اظهار کرد : به مناسبت هفته گرامیداشت مقام استاد و در آستانه میلاد سراسر نور آخرین منجی عالم بشریت حضرت قائم(عج)، گرد همایی 1 روزه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه در دانشکده علوم قرآنی قم برگزار می شود.


دکتر مهدی عبداللهی پور در ادامه در خصوص اهداف برگزاری این مراسم اظهار کرد: این گردهمایی در راستای دانش افزایی ، آموزش و نیز گفت و شنود صمیمی و دوستانه اعضای هیأت علمی و مسئولان دانشگاه برگزار خواهد شد.


وی همچنین در خصوص برنامه های این گردهمایی افزود: افزون بر نشست مشترک معاونان با اعضای هیأت علمی ، کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با سازوکار تبدیل وضعیت و ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی » با حضور دکتر توکلی دبیر هیأت ممیزه مراکز حوزه ای – دانشگاهی نیز از دیگر برنامه های این گردهمایی می باشد.


عبداللهی پور همچنین بیان کرد : در این نشست 83 عضو محترم هیأت علمی به انضمام رؤسا و معاونان آموزشی دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور و همچنین معاونان و مدیران سازمان مرکزی دانشگاه حضور خواهند داشت.


وی در پایان خاطرنشان کرد: این مراسم فردا ساعت 8:30 صبح در سالن همایش های دانشکده علوم قرآنی قم آغاز و مراسم اختتامیه آن نیز با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، ساعت 17 در همان مکان برگزار خواهد شد.

 
 
Share/Save/Bookmark