امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری نشست بصیرتی با عنوان « دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی » در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
نشستبصیرتی « دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی » با حضور فرمانده حوزه هشت کارمندی امام حسن مجتبی (ع) کرمانشاه برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: 8375
 
برگزاری نشست بصیرتی با عنوان « دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی » در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
 
به گزارش پایگاه قرآنی- دانشگاهی ایحاء ازکرمانشاه، نشست بصیرتی با عنوان « دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی » همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی بسیج  کارکنان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد .

در این نشست بصیرتی که با حضور رئیس، معاون آموزشی و کراکنان دانشکده برگزار شد، آقای هدهدی فرمانده حوزه هشت کارمندی امام حسن مجتبی (ع) به ایراد سخنانی در خصوص این دهه مبارک پرداخت.

وی در ابتدا پس از تبریک این ایام مبارک به همکاران بسیجی، گفت: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار آزادی و عدالت در جهان است و باید به گذشته آن افتخار کرد و به آینده آن امید داشت زیرا انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رخدادهای قرن بیستم است که در کشور ما رخ داده و ساختار سیاسی کشور را دگرگون کرده است .

هدهدی افزود: در آن زمان نظام سلطنتی و پادشاهی، جای خود را به یک نظام ارزشی _ مردمی یا مردم سالاری دینی داد . بنابراین با توجه به نظام مردم سالاری که بر پایه ایمان و تقوای الهی برپا شده بود دستاوردهای فراوانی در نتیجه انقلاب اسلامی در ایران در حوزه های مختلف و حتی منطقه و جهان حاصل شد . گرچه طبیعتاً نقاط ضعفی هم وجود دارد که باید با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت بر طرف کردن شان تلاش و کوشش شود و از ایران و ایرانی با همه قوا حمایت نمود . چون این انقلاب ساده به دست نیامده و خون های بسیار زیادی پای درخت تنومند آن ریخته شده و خیلی توطئه ها چیده شده تا این انقلاب را سرکوب و نابود نماید.

وی ادامه داد: اما مسئله ای که در پی بررسی آن باید بود این است که چرا با مشاهده یک یا چند نقطه ضعف کوچک یا بزرگ بعضاً کل نظام از سوی برخی افراد زیر سئوال می رود ، اما باید بدانیم انقلاب اسلامی در این چهل سال یک چهارمش را درگیر جنگ بود و در تمام این مدت هم تحریم، پس باید عادلانه و منصفانه نگاه کرد و پیشرفت ها را نادیده نگرفت که تمامی این رشد و پیشرفت در ابتدا مدیون امام راحل انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و سپس مدیون خون شهداست زیرا به فرموده امام خمینی (ره) انقلاب ما نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام، به پرچمداری حضرت حجت (ارواحنا فداه) است که خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور فرجش را در عصر حاضر قرار دهد .

فرمانده حوزه هشت کارمندی امام حسن مجتبی (ع) در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم پاسدار واقعی خون شهدا باشیم و در قیامت شرمنده آنها نبوده بلکه با سربلندی دفاع از ولایت فقیه و انقلاب را در کارنامه خود داشته باشیم و تا ظهور صاحب اصلی آن، مدافع پرچمدار انقلاب خویش یعنی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم.
Share/Save/Bookmark