امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری مراسم خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود در دانشکده علوم قرآنی بندر عباس
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از بندرعباس ، مراسم به خوش آمد گویی دانشجویان جدیدالورود و آغاز سال تحصیلی جدید در دانشکده علوم قرآنی بندر عباس برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 5855
 
 
این مراسم با حضور رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس ،  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، قائم مقام ولی فقیه در امور اهل سنت استان و جمعی از روحانیون و همچنین دانشجویان این دانشکده برگزار گردید.
در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط محمد هادی سلیمیان قاری برجسته و کشوری آغاز شد ، پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین الهی زاده قائم مقام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به صورت کلیپ تصویری برای دانشجویان پخش گردید .
در ادامه این مراسم حجت الاسلام باصره رئیس دانشکده علوم قرآنی بندر عباس ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز بهار علم آموزی و ورود دانشجویان به عرصه علم و دانش ، به بیان سخنانی در خصوص آثار و برکات حضور قرآن در زندگی هر فرد و همچنین گزارشی در خصوص فعالیت های علمی و آموزشی این دانشکده پرداخت.
سخنرانی حجت الاسلام هاشمی مدیر کل اوقاف هرمزگان ، خاطره گویی و گرامیداشت دوران دفاع مقدس ، ارائه قوانین و مقررات آموزشی توسط کارشناس آموزش دانشکده و اهدای بسته های فرهنگی و یک جلد کلام الله مجید به دانشجویان جدید الورود از دیگر برنامه های فرهنگی در این مراسم بود.
Share/Save/Bookmark