امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری یازدهمین نشست مدیران امور اداری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی منطقه ۴ کشور
مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری یازدهمین نشست مدیران امور اداری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی منطقه ۴ کشور در قزوین خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲
کد مطلب: 9293
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، حسین فیضی، مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری یازدهمین نشست مدیران امور اداری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی منطقه ۴ کشور خبر داد و گفت: این نشست در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین و با حضور نماینده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.
وی افزود: این نشست در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد که طی آن پیرامون چگونگی احتساب مدرک تحصیلی کارکنان و ارتقاء رتبه کارکنان بحث و تبادل نظر شد.
مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم هدف از این نشست را هماهنگی هر چه بیشتر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و وحدت رویه جهت اجرای قوانین و مقررات عنوان کرد.
فیضی با بیان این که در این نشست دکتر ابدالی پیرامون حمایت و دفاع از منافع کارکنان به سخنرانی پرداخت، ادامه داد: تدوین رشته های تحصیلی مرتبط شغلی، جزئیات و روال احتساب و اعمال مدارک تحصیلی کارکنان(تعیین فلوچارت)، تأکید بر اجرای ارتقاء رتبه کارکنان قراردادی، نحوه اعمال مدرک تحصیلی تا فوق دیپلم بدون محدودیت های مندرج در ماده ۵۲ آئین نامه، جزئیات اجرای ارتقاء رتبه کارکنان قراردادی و بررسی چگونگی تعطیلات تابستان در دانشگاه ها از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
وی بیان داشت: در پایان نشست مقرر شد مصوبات به وزارت علوم جهت ابلاغ به کل دانشگاه های کشور ارسال شود.
Share/Save/Bookmark