امتیاز مثبت
۰
 
به مناسبت سالروز 9 دی ،
تجدید میثاق دانشجویان دانشکده علوم قرآنی خمین با ولایت
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از خمین، دانشجویان دانشکده علوم قرآنی خمین با صدور بیانه ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سالروز حماسه 9 دی ، با ولایت فقیه تجدید میثاق نمودند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب: 6395
 
تجدید میثاق دانشجویان دانشکده علوم قرآنی خمین با ولایت
 
متن بیانه بدین شرح می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

*فتنه یکی از اصلی ترین مساِئلی است که در قران مجید درباره ی آن به مسلمانان هشدار داده شده است و درجه اهمیت آن به قدری است که فرمود تا ریشه کن شدن فتنه نباید ازآن دست کشید*
اکنون۷سال ازحادثه تلخ فتنه ۸۸میگذرد حادثه ای که بااعلام تقلب درانتخابات ریاست جمهوری آغازشد وآتش آن وقتی شدت یافت که افراد بی بصیرت وضد دین به شایعات دامن زدند وبا صدور بیان هایی ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،این نظام را متهم به تقلب و مردم شریف ایران را متهم به سیاهی لشکرانی کردند که در سرنوشت خود هیچ نقشی ندارد و انتخابات را یک انتخابی از پیش تعیین شده تلقی کردند که انتهایش را از اول میدانستند.
باآتش زدن مال و اموال مردم و دولت ،آتش فتنه را شدت بخشیدندوبا قتل و آزار بسیجیان و مردم اسلام دوست ایران داغ های زیادی را بر دل ها بر جای گذاشتند.از طرفی ساختار شکنان عوامل داخلی و خارجی وابسته به سرویس های جاسوسی را تبرئه کردندو چه جنایت هایی را علیه ایران انجام دادند تاجایی که توانستندو ازدستشان برآمد چه درداخل ایران بزرگ و چه درخارج به آتش فتنه افزودند .شعله های آتش وقتی شدت گرفت وبرافروخته شد که فتنه گران بی ارزش درروز عاشورا هتک حرمت کردند وعزای سیدوسالار شهیدان را نادیده گرفتند و دل رهبر و مردم ایران راشکستند ولی مردم با بصیرت کشور بادستور پدردلسوز خود آیت الله خامنه ایی در روز نهم دیماه سال ۸۸ که آن را یوم الله ۹دی خواندند ، عمل کردند. وباردیگر حماسه ایی آفریدند که باعث شدند نامشان باافتخار برسرزبان ها بیاید.
آنها باری دیگر تجدید میثاق با رهبر انقلاب و ولایت فقیه خود کردند و با حضور همه جانبه خود درخیابان ها به رهبر لبیک گفتند بساط فتنه گران را ازتمام کوچه ها و خیابان ها جمع کردند.
پیام نه دی ولایت مداری و پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی است
که هرساله امت شهیدپرور انقلابی ایران درتمام شهرستان ها چه کوچک چه بزرگ حتی در روستاها آن را جشن میگیرند و هرچه فریاد نفرت دارند برسر آمریکا و دیگرعوامل فتنه خالی میکنند.
ما دانشجویان دانشکده علوم قرآنی خمین، ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی ماه ، بار دیگر با ولی فقیه خود عهد می بندیم که طبق ارزش های نظام جمهوری اسلامی پیش برویم و با گوش به فرمان بودن ایشان برای مقابله با فتنه گران ، همیشه در صحنه حاضر باشیم.
Share/Save/Bookmark