امتیاز مثبت
۵
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه:
برگزاری نشست مشترک مسئولین دانشکده علوم قرآنی مراغه و اداره کل اوقاف استان آذربایجان شرقی
ششمین نشست مشترک هماهنگی و ارتقاء سطح برنامه های دانشکده علوم قرآنی مراغه و اداره کل اوقاف استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب: 7132
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه، در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین سبحانی رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، بر ادامه برگزاری منظم نشست ها و تحقّق منویّات رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین بر برنامه ریزی و تلاش در راستای ایجاد وقف با نیّات قرآنی با همکاری دانشکده علوم قرآنی واداره اوقاف استان تاکید کرد. 

دکتر سبحانی افزود: به زودی جلسه ای با حضور اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشکده در راستای آشنایی بهتر و بیشتر این عزیزان با مقوله وقف و اهمیت و جایگاه این سنّت حسنه برگزار می گردد که با توجه به وجود اساتید غیربومی در مجموعه، قدمی موثر برای تبلیغ وقف در سایر شهرستان ها نیز خواهد بود. 

انجام مساعدت درخصوص پایان نامه های مرتبط با موضوعات وقف، پیگیری درخواست ارسال کتاب جهت برگزاری مسابقه کتابخوانی و برنامه ریزی و هماهنگی در چاپ نشریه قرآنی مشترک از دیگر موضوعات مطرح شده از سوی رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه بود.

در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین مطهّری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیز بر ادامه برگزاری جلسات مشترک بصورت ماهانه، تبادل نظرات و هماهنگی بیشتر در راستای مستندسازی فعالیت ها، همچنین طرح مباحث علمی مرتبط، مصاحبه با اساتید و گزارش عملکرد در قالب ویژه نامه مشترک تأکید نمود.


Share/Save/Bookmark