امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری دوره مهارت افزایی برای دانشجویان برتر هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جهت شرکت در جشنواره ملی
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری دوره مهارت افزایی برای دانشجویان برتر هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جهت شرکت در جشنواره ملی قرآن و عترت خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
کد مطلب: 9536
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، حجت الاسلام محمدرضا احمدی، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در گفت و گویی به تشریح فعالیت های صورت گرفته در هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم پرداخت و گفت: این جشنواره با حضور ۱۱۰ دانشجو از ۱۱ تا ۱۷ مردادماه در دانشکده تربیت مدرس قرآن کریم مشهد برگزار شد.
وی با بیان این که در این مرحله از مسابقات، دانشجویان برتر خواهر و برادر مرحله مقدماتی با کسب حد نصاب نمرات حضور داشتند، افزود: تعداد افراد شرکت کننده ۶۰ برادر و ۵۰ خواهر بود.
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ادامه داد: هفدهمین جشنواره قرآن و عترت در ۲ رشته حفظ شامل حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و حفظ کل و رشته قرائت شامل ترتیل و تحقیق برگزار شد و نفرات اول تا سوم هر بخش با کسب حد نصاب نمره آئین نامه به ترتیب ۸۰، ۷۵ و ۷۰ معرفی شدند.
وی با بیان این که در این مرحله از مسابقات داوران خوب ملی و بین المللی حضور داشتند و سطح مسابقات براساس نظر داوران قابل قبول بود، خاطرنشان کرد: در بخش برادران آقایان جواد پناهی، هاشم روحانی، سیدجواد سادات فاطمی، رضا جاویدی و حجت الاسلام محمدی نیا داوری را بر عهده داشتند و در بخش خواهران نیز خانم ها خطیب، افخمی، یگانگی و اسکندری قضاوت مسابقات را انجام دادند.
حجت الاسلام احمدی بیان داشت: براساس نظرسنجی های صورت گرفته، دانشجویان از نحوه برگزاری و سطح مسابقات و همچنین داوری ها اظهار رضایت داشتند و همین طور از فوق برنامه هایی که برای شرکت کنندگان همچون زیارت حرم مطهر امام رضا(ع)، بازدید از موزه گنجینه قرآن، حضور در برنامه شمیم رضوان و ... استقبال کردند.
وی با اشاره به حضور حجج اسلام والمسلمین نقیب سرپرست دانشگاه، قاسمی معاون فرهنگی، فاتحی معاون توسعه مدیریت و منابع و رضوانی زاده مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در هفدهمین جشنواره قرآن و عترت، از ریاست و معاونان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد جهت برگزاری خوب مسابقات، تقدیر و تشکر کرد.
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پایان از برگزاری دوره مهارت افزایی برای دانشجویان برتر هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جهت شرکت در جشنواره ملی قرآن و عترت خبر داد و گفت: این دوره در روزهای منتهی به جشنواره ملی قرآن و عترت برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark