امتیاز مثبت
۰
 
در حاشیه سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور
یادواره علامه طباطبایی (ره) در مشهد مقدس برگزار شد
در هفته قرآن و دانشگاه و در ایام بزرگداشت مفسر برگزار قرآن کریم علامه سیدمحمد حسین طباطبایی (ره) و در حاشیه برگزاری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور همایش و یادواره آن مفسر گرانسنگ برگزار گردید.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب: 6133
 
 
در هفته قرآن و دانشگاه و در ایام بزرگداشت مفسر برگزار قرآن کریم علامه سیدمحمد حسین طباطبایی (ره) و در حاشیه برگزاری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور همایش ،یادواره آن مفسر گرانسنگ با حضور دختر مکرمه ایشان، برخی از شاگردان علامه، نمایندگی از نهاد رهبری در دانشگاه، اساتید و دانشجویان در محل سالن ابن هیثم پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
در این همایش حجت الاسلام دکتر کاوس روحی برندق عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و محقق و نویسنده و صاحب کتاب میزان معلمی به شرح و توضیح زندگی علامه پرداخت و در ادامه حجت الاسلام دکتر احمدی از شاگردان علامه به بیان خاطرات خویش از کلاس های درس علامه، منش، اخلاق و توصیه های فراوان ایشان درباره رعایت اخلاق پرداخت.
بیان خاطرات سرکار خانم نجمه سادات طباطبایی دختر مکرمه علامه طباطبایی(ره) از دیگر برنامه های این همایش بود.
وی ضمن بیان  نکاتی از رفتار علامه با همسر و فرزندان خود به برخی تعاملات خصوصی علامه در زندگی شخصی ایشان و احترام خاص علامه به همسر و دختران خود به عنوان یکی از  ویژگی های علامه اشاره نمودند.
تقدیر از دختر علامه طباطبایی(ره)، پخش پیام تصویری علامه جوادی آملی به شرکت کنندگان در این همایش و مصاحبه با دکتر دینانی از شاگردان علامه از دیگر برنامه های این یادواره بود.
Share/Save/Bookmark