امتیاز مثبت
۰
 
دیدار معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مدیرکل اوقاف و امور خيريه مازندران
جلسه مشترک معاون توسعه مدیدیت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مدیر کل اوقاف و امور خيريه استان مازندران برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب: 10950
 
 
به گزارش پایگاه قرآني دانشگاهی ایحا از آمل، حجت الاسلام والمسلمين دکتر محمد فاتحی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به همراه آقای ابوالقاسم، مدیر اداری دانشگاه جلسه مشترکی با حجت الاسلام والمسلمین حيدري، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در  محل اداره كل اوقاف و امور خيريه در شهرستان ساري برگزار کردند.
در این جلسه، دکتر سيد معصوم حسيني، ریاست دانشکده علوم قرآنی آمل، معاون، مدير توسعه مديريت و منابع و دو تن از كاركنان دانشکده نیز حضور داشتند.
در این جلسه، دکتر فاتحی ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام والمسلمین حيدري جهت برگزاري جلسه و با تشریح موقعیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، گفت: یکی از امتیازات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم وجود دانشجویان ممتاز کشوری است که در این خصوص به خود می بالد و خدمت به چنین دانشجویان انقلابی و قرآنی موجب افتخار مجموعه دانشگاه است.
دکتر فاتحی درخصوص منابع مالی دانشگاه و اعتبار مالی و چالش های موجود دانشگاه، بیان داشت: ایجاد منابع پایدار برای دانشگاه و دانشکده ها یکی از اهداف دانشگاه است.
از مباحث دیگر جلسه، پیشنهاد سرمایه گذاری مالی در دانشکده ها مطرح شد و مقرر گردید جلسات کارشناسی فی مابین دانشکده علوم قرآنی آمل با اداره کل اوقاف استان مازندران برگزار شود و در خصوص اعتبارات استانی نیز منابع مالی به دانشکده علوم قرآنی آمل پرداخت شود.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حيدري، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: در خصوص اعتبار بخشیدن به دانشکده ها با عنایت به عدم وجود دانشکده در برخی از استانها به نظر می رسد اگر اداره کل‌های اوقاف استان گيلان و گلستان هم، در طرح کمک به دانشکده ها وارد شوند منابع مالی بهتری می توان جذب کرد.
وی ادامه داد: ایجاد موقوفات جديد قرآني و حضور دانشکده ها و تعامل بيشتر در جذب موقوفات جدید مؤثر خواهد بود.
در پایان مقرر شد، در بخش تجهيزات و کمک به دانشجويان بي بضاعت، در اعتبارات استانی و همچنن جذب و معرفی واقفان جدید برای دانشکده های علوم قرآنی تلاش بیشتری صورت پذیرد.
Share/Save/Bookmark