امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری صد و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پژوهش دانشکده علوم قرآنی اصفهان
صد و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پژوهش دانشکده علوم قرآنی اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب: 10824
 
برگزاری صد و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پژوهش دانشکده علوم قرآنی اصفهان
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از اصفهان، صد و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پژوهش  دانشکده علوم قرآنی اصفهان با حضور ریاست، اعضای هیئت علمی و کارشناسان آموزش و پژوهش در دانشکده علوم قرآنی اصفهان برگزار شد.
در این جلسه که با تلاوتی از آیات قرآن کریم آغاز شد حجت الاسلام والمسلمین سید احمد سجادی، رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان مطالبی را در خصوص وضعیت فعلی کشور و دانشگاه بیان کرد.
در ادامه جلسه با توجه به اینکه از سوی دانشگاه مرکزی منعی برای برگزاری مجازی جلسات دفاع وجود ندارد، لذا با نظر اعضای محترم، مقرر شد جلسات دفاع فقط برای دانشجویان شهرستانی که مشکل رفت و آمد دارند به صورت مجازی برگزار شود و سایر دانشجویان به صورت حضوری پایان نامه خود را ارائه و دفاع کنند.
در این جلسه طرح تفصیلی آقای محسن حیدری با موضوع «تبیین گستره شعائر الهی در قرآن کریم با رویکرد تطبیقی شعارهای انقلاب اسلامی» نیز مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان تاریخ جلسه دفاع پایان نامه دانشجوی مقطع ارشد، خانم زهرا صفیان با موضوع «روش‌های آموزش مؤثر با تأکید بر پنج واژه قرآنی (تبیین، تیسیر، تصریف، تفصیل، توصیل)» به راهنمایی دکتر سعادت نیا روز شنبه مورخ 30 فروردین ماه 1399 معین شد.
Share/Save/Bookmark