امتیاز مثبت
۰
 
برگزاري جلسه شوراي پژوهشی در دانشكده علوم قرآني شاهرود
جلسه شوراي پژوهشی با حضور اعضای شورا در خصوص برنامه های آذرماه و برنامه های هفته پژوهش در دانشكده علوم قرآني شاهرود برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲
کد مطلب: 11517
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، جلسه شورای پژوهشی دانشکده علوم قرآنی شاهرود در آذرماه با حضور آقای دکتر روح اله محمدی رييس دانشکده، دکتر محمد اسماعیل صالحی زاده معاون دانشکده، دكتر داوود صائمی عضو هيئت علمي و آقای محمدرضا جلالی كارشناس پژوهشی و کتابخانه با موضوع بررسی برنامه های پژوهشی مربوط به آذرماه و هفته پژوهش در دانشكده برگزار شد.
در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم، نکاتی توسط کارشناس امور پژوهشی پیرامون برنامه های اعلام شده معاونت پژوهش دانشگاه درباره شرح فعالیت های قابل اجرا طبق برنامه های ابلاغی سال ۱۳۹۹ بیان شد و ایشان به تشریح برنامه ها پرداخت.
سپس آقای دکتر روح اله محمدی، رییس دانشکده از حضور اعضای شورا در جلسه ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تشکر کرد و رهنمودهایی در خصوص اجرای برنامه ها مخصوصا نشست علمی و کارگاه های مربوطه در خصوص مقاله نویسی و آشنایی دانشجویان مخصوصا دانشجویان ورودی ۱۳۹۹ با نرم افزارهای قرآنی و نحوه استفاده از آنان، در فضای مجازی با همکاری انجمن علمی دانشجویان دانشکده بیان کرد.
وی همچنین تاکید بر پیگیری و راه اندازی هر چه سریع تر مجله بین المللی تحقیقات کاربردی در حوزه قرآن و حدیث در دانشکده داشت و تاکید کرد تا گزارش پیشرفت امور مربوط به مجله و همچنین کلیه امور پژوهشی دانشکده به صورت هفتگی به وی گزارش شود.
رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود در پایان پس از تبادل نظر و جمع بندی پیشنهادات حاضرین در جلسه، برنامه های اجرایی در حوزه پژوهش به تصویب اعضا رسید و زمان اجرای آن نیز مشخص شد و در نهایت جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.
Share/Save/Bookmark