امتیاز مثبت
۳
 
تفاهم نامه همکاری دانشکده علوم قرآنی قم با دانشگاه ادیان و مذاهب
تفاهم نامه همکاری های علمی با رویکرد ارتباط فعال و مؤثر، جهت بهره گیری بهینه از توانمندی، امکانات و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف مشترک میان دانشکده علوم قرآنی قم و دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب منعقد شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب: 11085
 
تفاهم نامه همکاری دانشکده علوم قرآنی قم با دانشگاه ادیان و مذاهب
 
به گزارش پایگاه خبری ایحا از قم، روز گذشته چهارم مردادماه 1399 خانم اعظم خوش صورت، رئیس دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب به همراه حجت الاسلام علی غلامی معاون آموزشی و پژوهشی آن مرکز، جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری در دانشکده علوم قرآنی قم حضور یافتند.
در این جلسه که با حضور حجت الاسلام محمد فاتحی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مسئولین دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد درباره تعاملات و همکاری های علمی و ظرفیت های همکاری دو طرف بحث و تبادل نظر شد.
سر انجام پس از گفت‌وگو و تبادل آراء تفاهم نامه همکاری های علمی با رویکرد ارتباط فعال و مؤثر، جهت بهره گیری بهینه از توانمندی، امکانات و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف مشترک میان دانشکده علوم قرآنی قم و دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب منعقد شد.
این تفاهم نامه به منظور بهره مندی از ظرفیت های علمی و اجرایی متقابل در جهت توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی و عملیاتی در حوزه قرآن پژوهی و مطالعات خانواده بین این دو مرکز علمی به امضا رسید.
Share/Save/Bookmark