امتیاز مثبت
۰
 
توافق وزارت ارشاد و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مبنی بر تنظیم تفاهم نامه همکاری
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
کد مطلب: 11319
 
 
به گزارش ایحا، دکتر علیرضا کاوند، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در نشست با جناب دکتر فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به تهیه، تنظیم و انعقاد تفاهم نامه بین معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم توافق کرد.
در ابتدای این دیدار ظرفیت علمی اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم جهت همکاری با معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین امکان انجام طرح های پژوهشی مشترک با حمایت وزارت ارشاد بحث و بررسی شد.
در ادامه، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز قول مساعد داد تا اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بتوانند در طرح های پژوهشی و تولید آثار در زمینه مباحث فرهنگی و قرآنی در کشور با وزارت ارشاد نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند.
در پایان این جلسه مصوب شد تا در مذاکرات بعدی متن تفاهم نامه میان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین قرارداد پژوهشی میان اعضای هیئت علمی دانشگاه با آن معاونت، در زمینه طرح های پژوهشی، نهایی و اعلام شود.
Share/Save/Bookmark