امتیاز مثبت
۱
 
نشست مسئولان دانشکده علوم قرآنی شیراز با دانشجویان جدیدالورود
اولین نشست مسئولان دانشکده علوم قرآنی شیراز با دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۷
کد مطلب: 11436
 
نشست مسئولان دانشکده علوم قرآنی شیراز با دانشجویان جدیدالورود
 
به گزارش ایحا، اولین نشست مسئولان دانشکده علوم قرآنی شیراز با دانشجویان جدیدالورود در سامانه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.
دکتر زینب روستایی رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز در این جلسه، ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدید الورود، به تبیین جایگاه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان تنها دانشگاه تخصصی علوم قرآن در کشور، پرداخت.
وی با بیان این که دانشگاه علوم و معارف قرآن از ثمرات انقلاب است، دانشگاه را به فرموده امام عظیم‌الشأن، کارخانه انسان سازی دانست که به طور خاص به تربیت نیروهای عالم، متعهد، مؤمن و توانمند در زمینه های تدریس، تحقیق، تبلیغ و ارائه خدمات علمی و فرهنگی به نهادها و سازمان های مختلف در حوزه علوم و معارف قرآن اشتغال دارد.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با برشمردن دیدگاه روایات و اهل بیت علیهم السلام درباره طلب علم و دانشجویی به ویژه در عرصه علوم دینی، گفت: در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، شرایط و زمینه برای تحصیل علم و تقوا فراهم است و این مسئله فقط همّت و اراده دانشجویان عزیز را می‌طلبد.
روستایی با برشمردن دستاوردهای دانشگاه در حوزه های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، دانشکده شیراز را از موفق ترین دانشکده های علوم قرآنی کشور دانست و به موفقیت های دانشکده در عرصه های مختلف اشاره کرد.
Share/Save/Bookmark