امتیاز مثبت
۰
 
داوری بخش شفاهی هجدهمین جشنواره قرآن و عترت در بخش برادران/رقابت خواهران از 6 دی
بخش شفاهی هجدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در حال برگزاری می باشد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب: 11562
 
 
به گزارش ایحاء، دکتر علی اصغر شعاعی مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر اظهار کرد: مرحله کشوری هجدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم چند روزی است که کار خود را در بخش  های معارفی(کتبی)، آوایی(شفاهی)، پژوهشی، ادبی، هنری و فناوری آغاز کرده است.

وی افزود: بخش معارفی با حضور متسابقان در بخش های دانشجویی، اساتید، کارکنان و خانواده ها در 24 آذرماه برگزار و نفرات برتر هر رشته مشخص و به مرحله ملی جشنواره راه می یابند.

شعاعی اظهار کرد: اما در بخش شفاهی متسابقان از روز دوشنبه 1 دی ماه در بخش برادران و در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل، 20جزء، 10 جزء، 5جزء، 3جزء، نغمات آئینی(اذان، تواشیح و همخوانی، دعا خوانی) و تدریس قرآن کریم به رقابت پرداختند.

وی در ادامه افزود: آزمون ها در رشته های حفظ کل، 20جزء، 10 جزء، 5جزء و 3جزء به صورت آنلاین و مابقی رشته ها به صورت ارسال فایل برگزار شد.

مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در خصوص داورهای این دوره از مسابقات گفت: در این دوره، از داوران مطرح کشوری و بین المللی جهت داوری مسابقات استفاده شده است و نتایج نهایی در بخش برادران نیز در روز اختتامیه جشنواره اعلام می شوند.

وی سطح متسابقان در این دوره را خوب و قابل قبول عنوان کرد و افزود: خوشبختانه شرکت کنندگان در دوره نهایی مسابقات برادران که حدود 90 نفر در رشته های مختلف بودند، با آمادگی کامل در مسابقات حضور داشتند .

دکتر شعاعی در خصوص نفرات برتر گفت: نفرات برتر هر رشته پس از معرفی، به عنوان نمایندگان دانشگاه در مرحله ملی جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت حضور خواهند داشت.

علی اصغر شعاعی همچنین از برگزاری کلاس های آمادگی از سوی این مرکز ویژه منتخبین جشنواره خبر داد.

همچنین این مرحله از جشنواره از روز شنبه 6 دی ماه 99 به مدت دو روز ، ویژه خواهران در رشته های فوق برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark