امتیاز مثبت
۰
 
انتشار هفتمین شماره نشریه «سخن» در دانشکده علوم قرآنی تهران
هفتمین ماهنامه علمی فرهنگی «سخن» دانشکده علوم قرآنی تهران منتشر گردید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵
کد مطلب: 11823
 
انتشار هفتمین شماره نشریه «سخن» در دانشکده علوم قرآنی تهران
 
به گزارش ایحا از تهران، هفتمین شماره از ماهنامه علمی فرهنگی«سخن» با همّت اعضای انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم قرآنی تهران به صورت الکترونیکی منتشر گردید.

این نشریه با تلاش محدثه سادات میراسماعیلی به عنوان مدیر مسئول و دکتر طاهره سادات طباطبائی امین به عنوان سردبیر و همچنین دکتر حمید حسن زاده به عنوان مشاور علمی؛ و همّت عالی چند تن از دانشجویان پرتلاش این دانشکده ، زهرا خیربخش، مجتبی فیضی کلاسی، عارفه اسماعیلی، علیرضا کریمی پور، سمیه فرهنگی، روح الله کریمی، زینب تبریزچی، باقر صمدی، محدثه سادات میراسماعیلی به عنوان اعضای هیئت تحریریه به چاپ رسید.

هفتمین شماره نشریه سخن، با تکیه بر مناسبت های مهم ماه رجب و (اسفند) با یاد حضرت بقیة الله الاعظم (عج) آغاز و سپس به ذکر نکات اخلاقی بر اساس زندگی امام جواد علیه السلام پرداخته و با موضوعاتی همچون جلوه های عدالت در حکومت امام علی (علیه السلام)، ولایت مداری حضرت زینب سلام الله علیها، احسان و نیکوکاری از دیدگاه قرآن، بیان حکایتی از زندگی حضرت ابوطالب، حکایتی از امام کاظم علیه السلام، مبعث در کلام امام عصر(عج)، خاطره ای از سفر راهیان نور و مطلبی با محوریت امر به معروف ادامه پیدا کرد.

هدف از انتشار این شماره از نشریه توجه به دو امانت نفیس و گران بهای حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم یعنی قرآن و اهل بیت(ع) به ویژه امام زمان (عج)، و زمینه سازی ظهور و خشنودی آن حضرت می باشد.

لازم به ذکر است نشریه سخن در دی ماه 99 مجوز نشریه خود را از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دریافت نمود و در سامانه نشریات دانشگاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به ثبت رسید.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت نسخه الکترونیکی نشریه به فایل ضمیمه مراجعه مراجعه نمایند.
Share/Save/Bookmark