امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری جلسه اعضای هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی شاهرود پیرامون مسائل پژوهشی
جلسه مشترک اعضای هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی شاهرود پیرامون مسائل پژوهشی در سالن جلسات این دانشکده برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۹
کد مطلب: 11193
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء، روح اله محمدی، ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود با اعضای هیئت علمی دانشکده، جلسه مشترک پیرامون مسائل پژوهشی برگزار کردند که این جلسه در سالن جلسات دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد.
در ابتدا رییس دانشکده ضمن تقدیر و تشکر از حضور میهمانان، بیان داشت: حضور فعال شما با رعایت پروتکل های بهداشتی در جلسه نشان دهنده عمق همکاری و یاری رساندن به دانشکده علوم قرآنی و پویایی فعالیت‌های قرآنی در بین اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان مجموعه قرآن و عترت دانشکده است.
وی در ادمه به تشرح فعالیت‌های دانشکده در خصوص امور پژوهشی و چاپ مقالات علمی توسط دانشجویان و اعضای هیئت علمی پرداخته و از حضور فعال اساتید در خصوص تشویق و راهنمایی دانشجویان برای ارائه مقالات علمی پژوهشی و چاپ آنها در مقالات معتبر نکاتی را بیان کرد.
دکتر محمدی استفاده از اساتید مدعو و دانشجویان و پژوهشگران قرآنی در کارهای پژوهشی و نیز شرکت و حضور فعال در سمینارها و همایش های علمی را مورد تاکید قرار داد و خواستار تعامل و همکاری جهت تشویق هر چه بیشتر دانشجویان و کارکنان و خانواده های آنان برای حضور در فعالیت‌های پژوهشی در سال جاری شد.
در پایان شرکت کنندگان در جلسه نیز نظرات و راهکارهای خود در جهت پویایی و رشد و پیشرفت فعالیت‌های پژوهشی دانشکده را مطرح کردند و مقرر شد تا اعضاء برنامه ها و طرح های خود را تا نیمه مهر سال جاری ارائه داده و از ظرفیت فضای مجازی و حقیقی نهایت استفاده را داشته باشند.
Share/Save/Bookmark