امتیاز مثبت
۰
 
كسب رتبه اول حفظ كل توسط مجتبي فردفاني دانش آموخته دانشكده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانشجويان مس
قاریان ایران مقام اول حفظ کل قران را در ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانشجويان مسلمان جهان کسب کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب: 7827
 
كسب رتبه اول حفظ كل توسط مجتبي فردفاني دانش آموخته دانشكده دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانشجويان مس
 

ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانشجويان مسلمان جهان همزمان با ایام شعبان المعظم به همت جهاددانشگاهی در سالن همایش‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در جوار حرم رضوی برگزار گرديد .

در این دوره از رقابت‌ها ۴۴ متسابق آقا شامل ۱۹ قاری و ۲۵ حافظ از ۳۵ کشور و سه قاره آسیا‌، آفریقا و اروپا حضور داشتند و شش داور بین‌المللی از ایران و چهار داور خارجی امر قضاوت این دوره از رقابت‌ها را بر عهده داشتند كه مجتبي فردفاني نماينده جمهوري اسلامي ايران و از دانش آموختگان دانشكده علوم قرآنی مشهد حائز مقام اول رشته حفظ كل اين دوره از رقابت ها گرديد . وي همچنين سال گذشته در سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران مقام نخست را در رشته حفظ کل قرآن کسب کرده بود.

 در اين مسابقات در بخش حفظ کل قرآن ایران، نیجریه و اندونزی مقامهای اول تا سوم را به دست آوردند و در بخش قرائت نیز ایران، افغانستان و عراق اول تا سوم شدند.

مراسم اختتاميه اين مسابقات در تالار نور مشهد و با حضور حجت الاسلام والمسلمين محمدي نماينده ولي فقيه و رئیس سازمان اوقاف و دانشگاه علوم و معارف قرآن كريم و مسئولين كشوري و استاني برگزار گرديد .

Share/Save/Bookmark