امتیاز مثبت
۰
 
بازديد مدير كل اوقاف و امور خيريه استان كرمانشاه از دانشكده علوم قرآنی این استان
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء ازكرمانشاه ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از دانشکده علوم قرآنی این استان بازدید کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱
کد مطلب: 5982
 
 
وی پس از بازدید از قسمت های مختلف این دانشکده در نشست کمیته مشترک هماهنگی بین دانشکده علوم قرآني كرمانشاه و اداره کل اوقاف اين استان شرکت نمود.
در این جلسه که با حضور حجت الاسلام عباسيان مدیر کل اوقاف كرمانشاه و حجت الاسلام دکتر احمدي رئیس دانشکده علوم قرآنی كرمانشاه برگزار شد ، راهکارهای تعامل بیشتر و سازنده تر میان این دو نهاد بررسي شد.
دكتر احمدي ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های مختلف انجام شده در دانشکده اظهار کرد : دانشکده علوم قرآنی آمادگی لازم جهت هر نوع همکاری فرهنگی و آموزشي با اداره اوقاف و امور خیریه استان را دارد .
وی ضمن قدردانی از زحمات و همکاری های مستمر همکاران در اداره کل و ادارات شهرستان در همه زمينه ها ، مهمترین مشکل پیش روی دانشکده را مشکلات مالی و كمبود فضاي خوابگاهي عنوان کرد.
در ادامه حجت الاسلام عباسيان ضمن قدردانی از همکاری دانشکده علوم قرآنی كرمانشاه، همكاري همه جانبه بين اداره اوقاف و دانشكده علوم قرآنی را باعث پيشرفت اهداف سازمان اوقاف و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دانست.
لازم به ذکر است در این جلسه مقرر گردید تعاملات لازم در امور فرهنگي و آموزشي به طور جدی پیگیری شود.
Share/Save/Bookmark