امتیاز مثبت
۰
 
رئیس بسیج هنرمندان کشور گفت:
لطف خداوند متعال بر اندیشه مردم، مؤلفه مؤثر در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از شاهرود، کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان شاهرود به میزبانی دانشکده علوم قرآنی این شهرستان برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶
کد مطلب: 6576
 
 
در این نشست دکتر منتظری رئیس بسیج هنرمندان کشور اظهار کرد : مؤلفه مؤثر در پیروزی و استمرار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران لطف خداوند متعال بر اندیشه مردم بود . باور عمیق پدید آورنده انقلاب به سنت های الهی و  باور مردم به سنت الهی و عنایت خداوندی، دو عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود .

وی افزود : قبل از انقلاب تفسیر قرآن را می شنیدیم ولی عمل به آن را نمی دیدیم اما با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی فرصتی ایجاد شد تا عمل به تفسیر قرآن را ببینیم .

منتظری پیروزی انقلاب را در تدبیر و حضور مردم عنوان کرد و گفت: عامل اصلی کمک خداوند متعال به حق و حقانیت این انقلاب بود. به عبارتی باطل رفتنی است و مانند حباب عمر کوتاه دارد و نابود خواهد شد و آنچه باقی خواهد ماند، حق و حقیقت است .

وی همچنین بیان کرد : نعمت رهبری و ولایت محوری یک نعمت بزرگ است که خداوند متعال یه این مردم انقلابی عنایت داشته و تا زمانی که مردم ولایت مدار خط و مشی رهبری را ادامه دهند، پیروز خواهند بود.

در ادامه دکتر محمود شریعتمدار طهرانی رئیس دانشکده علوم قرآنی شاهرود و رئیس کمیته دانشگاهیان و دانشجویان ستاد دهه فجر شهرستان بیان کرد : برپایی مراسمات دهه مبارک فجر یاد آور خاطرات دوران پیروزی انقلاب است و برپایی این مراسم، تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری می باشد.
Share/Save/Bookmark