امتیاز مثبت
۰
 
رئیس دانشكده علوم قرآني سبزوار تاکید کرد:
استفاده از ظرفیت های شهرستان در جهت ایجاد منابع پایدار در دستور کار دانشکده علوم قرآنی سبزوار
رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار گفت: خدمت در دانشکده علوم قرآنی افتخار بزرگی است و باید دعا کنیم همه کارهایمان برای خدا باشد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱
کد مطلب: 8844
 
استفاده از ظرفیت های شهرستان در جهت ایجاد منابع پایدار در دستور کار دانشکده علوم قرآنی سبزوار
 
به گزارش پایگاه قرآنی_دانشگاهی ایحاء از سبزوار، دکتر محمدرضا برکات رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی سبزوار در جمع کارکنان این دانشکده با بیان اینکه خدمت در دانشکده علوم قرآنی افتخار بزرگی است، افزود: همه باید قدر حضور و خدمت در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را بدانیم و دعا کنیم که به فرمایش آیه شریفه "وَقُل رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا"، همه کارهایمان برای خدا باشد و خود را به نقطه ایدئال برسانیم و بگوییم: "أللّهُمَّ وَفِّقنَا لِمَا تُحِبُّ وَ تَرضَی" که خداوند همه را برای آنچه خود حضرت حق دوست دارد توفیق دهد.

وی ضمن بیان نقاط قوت دانشکده علوم قرآنی سبزوار اظهار کرد: پیشرفت‌های خوبی از ابتدای تأسیس دانشکده تا کنون در حوزه‌های مختلف دانشکده به وجود آمده که این نتیجه همدلی و همراهی همه کارکنان با رؤسای پیشین دانشکده بوده است و باید ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات، ظرفیت‌های جدیدی را در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به جامعه قرآنی فراهم آوریم.

رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار در پایان ضمن قدردانی از زحمات و خدمات کم‌نظیر حجت الاسلام والمسلمین محمد فاتحی رئیس پیشین دانشکده، برای وی آرزوی توفیقات الهی در سمت جدید نمود .

وی همچنین از همه کارکنان خواستار شد تا با حفظ همان روحیه همدلی و جهادی که وجود دارد، امور دانشکده را به پیش ببرند و از ظرفیت‌های خوب شهرستان برای جذب اعتبارات مالی در راستای ایجاد درآمدها و منابع پایدار دانشکده، که نمونه آن احداث ساختمان آموزشی دانشکده است، استفاده نمایند.
Share/Save/Bookmark