امتیاز مثبت
۰
 
تجلیل از برگزیدگان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه در دوازدهمین دوره پژوهش های بین المللی قرآن کریم
مراسم تجلیل از برگزیدگان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه در دوازدهمین دوره پژوهش های بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳
کد مطلب: 9131
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء از کرمانشاه، مراسم تجلیل از برگزیدگان دانشکده در دوازدهمین دوره پژوهش های بین المللی قرآن کریم به همراه ارائه مقالات در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد.
در این نشست، دکتر اقبالی دبیر منطقه ای همایش، توضیحاتی در خصوص برگزاری همایش بین المللی پژوهش های قرآنی و فرآیند داوری مقالات در کارگروه های مختلف ارائه داد و اهداف همایش و اهمیت آن در پژوهش های قرآنی را تشریح کرد.
در ادامه این جلسه، نویسندگان به ارائه مقالات و تشریح دستاوردهای علمی خود پرداختند و در نهایت از 5 مقاله برتر که حائز رتبه علمی ترویجی بودند تجلیل شد.
مقالات برتر دانشکده کرمانشاه در این دوره شامل عناوینی همچون بررسی نقش مردم در تحقق وعده حکومت الهی در آیات و روایات به قلم زهرا فتحی مجد و خدیجه بلبلی، ارتباط اعمال انسان با تحقق وعده های الهی نوشته دکتر جمال فرزند وحی، فاطمه مل خطیوی و معصومه صادق پور، مصادیق وعده های الهی در آیات و عوامل تحقق آن ها به قلم فریبا بهروز و زهرا بادامه، تجلی ایمان به وعده های الهی در سخنان مقام معظم رهبری نوشته دکتر جمال فرزند وحی، دکتر مسعود اقبالی، علی بهری ایرانشاهی و یونس زکیان وردی و ایمان به وعده های الهی و تأثیر آن بر اقتدار ملّی به قلم دکتر محمد نبی احمدی و پریسا کریمی نیا بودند.
گفتنی است، این مقالات در مجموعه مقالات دوازدهمین دوره همایش های قرآنی به چاپ خواهند رسید.
Share/Save/Bookmark