امتیاز مثبت
۰
 
دیدار صمیمی دانشگاهیان با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در ماه مبارک رمضان
اساتید و دانشگاهیان زاهدان با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در ماه مبارک رمضان دیدار کردند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵
کد مطلب: 9069
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، جمعی از اساتید دانشگاه ها، اعضای هیأت علمی و دانشجویان شهرستان زاهدان با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان دیدار کردند.
در این جلسه آقای دکتر کمانکش به عنوان نماینده دانشکده علوم قرآنی زاهدان حضور یافت.
آیت الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: انتظار می رود دانشگاهیان در عرصه های مختلف اظهار نظر نموده و راهکار ارائه کنند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه های شهرستان زاهدان و بیان تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان الکریم، ابراز داشت: رمضان ماه تلاش برای ارتقاء و بالا بردن علم و معرفت است.
امام جمعه زاهدان افزود: رمضان ماه نشاط و افزایش معنویت نیز می باشد و باید در این ماه برای سال آینده انرژی معنوی کسب کنیم.
وی در ادامه اوقات سحر و لحظات ماه مبارک رمضان را بهترین ساعات برای علم افزایی و دانش اندوزی توصیف کرد و گفت: در ادعیه ماه مبارک رمضان از خداوند متعال طلب دولت کریمه ای را می نماییم که در آن اسلام و اهل اش عزیز و نفاق و یارانش ذلیل می‌باشند.
آیت الله محامی ادامه داد: در صورت تحقق دولت کریمه، ما نیز طلب ایفای نقش مؤثر در آن جامعه فاضله را داریم.
وی در ادامه با تشکر از نظرات و پیشنهادات عزیزانی که سخنرانی کردند، بیان داشت: انتظار می‌رود دانشجویان و اساتید دانشگاه در بخش‌های مختلف ورود پیدا کرده، اظهار نظر و ارائه راهکار کنند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان قضاوت مطلق نسبت به یک گروه و جامعه را آسیبی اجتماعی توصیف کرد و گفت: نباید تخلفات و کم کاری برخی از افراد را به همه مسئولان سرایت دهیم و همه مسئولان را خطاکار خطاب کنیم.
وی افزود: نباید اختلاف سلیقه ها و نظرات باعث شود درباره مسئولی که با ما تفاوت اندیشه دارد بدگویی ناصواب داشته باشیم.
آیت الله محامی خاطرنشان کرد: هر گونه کم کاری و ولنگاری محکوم و مردود است و باید شخص کم کار مواخذه و بازخواست شود.
Share/Save/Bookmark