امتیاز مثبت
۰
 
ویژه برنامه کمیته دانشجویی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه های ملایر
ویژه برنامه های متوع همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان ملایر و با حضور دانشگاه های این شهرستان برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب: 8367
 
 
به گزارش پایگاهقرآنی - دانشگاهی ایحاء از ملایر، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ملایر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای حفظ ارزشهای این انقلاب در بین نسلهای مختلف جامعه به فراخور شرایط و اقتضای آنها اقدام به برگزاری مسابقات متنوعی نموده است.

مسابقه نقاشی و طراحی ویژه فرزندان کارکنان و اعضای هیات علمی که در مقطع ابتدایی مشعول به تحصیل می باشند، ویژه برنامه دل نوشته با موضوع " توقع و انتظارات نسل جوان از انقلاب اسلامی در سن چهل سالگی" در سطح دانشجویان کلیه دانشگاههای شهر ملایر، بخشیازبرنامه های این دهه بود.

همچنین مسابقه کتابخوانی با موضوع انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) ویژه دانشجویان ،کارمندان و اساتید دانشگاه های شهرستان ملایر با محوریت کتاب گویا و صوتی (پدر، پسر، روح الله) که به بیان گوشه هایی از حوادث انقلاب اسلامی و زندگانی امام خمینی(ره) می پردازد، از دیگر برنامه های دانشگاه ملایر بود.

با توجه به اطلاعیه دانشگاه ملایر، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم قرآنی این شهرستان نیز در این مسابقات شرکت نمودند.
Share/Save/Bookmark