امتیاز مثبت
۰
 
سامانه هوشمند قرآن کریم، اقدامی آتش به اختیار در زمینه آموزش قرآن کریم
ربات هوشمند قرآن کریم با امکانات ویژه توسط دانشجوی دانشکده علوم قرآنی آمل ایجاد شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
کد مطلب: 7412
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از آمل، حمید پورقیومی دانشجوی رشته تربیت معلم قرآن مجید دانشکده علوم قرآنی آمل ربات هوشمند قرآن کریم را با امکانات ویژه ایجاد کرده است.

پورقیومی در خصوص این سامانه گفت: سامانه هوشمند قرآن کریم، پیشرفته ترین و کامل ترین ربات در زمینه آموزش مجازی قرآن کریم است که در شبکه های اجتماعی به دو صورت آنلاین و آفلاین در رشته های روخوانی و روانخوانی، تجوید و حفظ برای تمامی سنین به صورت کاملا رایگان دوره آموزشی برگزار کرده و در پایان دوره ها، طی برگزاری مسابقه قرآنی به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا می کند.

وی بیان کرد: این سامانه دارای یک مرکز مشاوره قرآنی به نام حبل المتین است که قرآن آموزان می توانند با مربیان و اساتید برتر قرآنی در زمینه های روخوانی، روانخوانی، تجوید و حفظ به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند و مشاوره بگیرند.

دانشجوی دانشکده علوم قرآنی آمل با بیان اینکه سامانه هوشمند قرآن کریم، دارای بزرگترین کتابخانه تلگرام در حوزه قرآن کریم است، اظهار کرد: ۱۰۰۰ جلد کتاب در زمینه قرآن، صدها نرم افزار پیشرفته قرآنی، صدها پاورپوینت قرآنی و صدها جزوه و کتب درسی دانشگاهی رشته علوم قرآن و حدیث در اختیار کاربران قرار داده شده است.

وی افزود: لینکدونی بین المللی قرآن کریم از دیگر بخش های این ربات است که با هدف افزایش سهم محتوای قرآنی و نشر و ترویج فراگیر آموزه های حیات بخش آن در فضای مجازی و نیز دسترسی آسان و راحت کاربران به کانال های قرآنی، این امکان را به مدیران کانال های قرآنی می دهد تا کانالهای خود را در این لینکدونی ثبت کرده تا در دسترس هزاران کاربر قرار گیرد.

پورقیومی اظهار کرد: مترجم کلمات و عبارات به ۹ زبان زنده دنیا یکی از قابلیت های این ربات است که عبارات و کلمات را به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی، کردی، ترکی و ... ترجمه می کند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای مشاهده ربات هوشمند قرآن کریم می‌توانند در شبکه اجتماعی تلگرام به نشانی الکترونیکی این ربات با عنوان «سامانه هوشمند قرآن کریم» مراجعه نمایند و از قسمت‌های مختلف آن بهره‌مند شوند. آدرس تلگرامی سامانه هوشمند قرآن کریم Telegram.me/amoozeshetajvidbot می باشد.
Share/Save/Bookmark