امتیاز مثبت
۰
 
اجرای 205 ریزبرنامه فرهنگی و دانشجویی در دانشکده های علوم قرآنی طی 2 سال
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از ابلاغ برنامه اجرایی دانشکده های علوم قرآنی تحت عنوان «تقویت، حمایت و ساماندهی فعالیت های فرهنگی و دانشجویی» خبر داد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب: 10609
 
 
به گزارش پایگاه خبری ایحاء، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا احمدی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از ابلاغ برنامه اجرایی دانشکده های علوم قرآنی تحت عنوان «تقویت، حمایت و ساماندهی فعالیت های فرهنگی و دانشجویی» خبر داد و گفت: 20 برنامه اجرایی ذیل راهبرد پنجم به معاونت فرهنگی و دانشجویی ابلاغ گردید که قرار است طی 2 سال در دانشکده های علوم قرآنی اجرا شود.


وی افزود: در راستای اجرای بهتر و ملموس تر برنامه ها، 205 ریزبرنامه جامع، تدوین و به دانشکده ها ارسال گردید.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان مثال «فرهنگ سازی و ترویج اخلاق و ارزش های اسلامی در محیط دانشکده ها و خوابگاه ها» را یکی از برنامه های جامع فرهنگی دانشجویی عنوان کرد که قرار شد به صورت 23 ریزبرنامه در دانشکده های علوم قرآنی اجرایی شود.


وی با بیان این که برنامه های فرهنگی و دانشجویی به دو صورت نسخه ابلاغی و نسخه قابل ارزیابی به دانشکده ها ارسال شده است، ادامه داد: تمامی برنامه ها اعم از فرهنگی، اجتماعی، دانشجویی و مشاوره ذیل آن پیش بینی شده است.


حجت الاسلام والمسلمین احمدی خاطرنشان کرد: براساس اجرای همین ریزبرنامه ها، در سال آینده بودجه بندی دانشکده های علوم قرآنی انجام شده و به دانشکده ها ابلاغ خواهد شد.
Share/Save/Bookmark