امتیاز مثبت
۰
 
مسئولین جدید بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرانی بندرعباس معرفی شدند
مسئولین جدید بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی بندرعباس از سوی رئیس این دانشکده معرفی شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۱
کد مطلب: 11428
 
 

به گزارش ایحا از بندرعباس، مسئولین جدید بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی بندرعباس منصوب و طی مراسمی در این دانشکده معرفی شدند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کذایی ریس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس در سخنانی با اشاره به  بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی، در خصوص شجره طیبه بسیج گفت: انتظار و توقعات از بسیج بیش از قبل هست چراکه شکل حضور درصحنه نسبت به اوایل انقلاب و جنگ تحمیلی و دفاع مقدس تغییر کرده است.

وی افزود:در حال حاضر  حضور بسیج در خاک ریز های فضای مجازی و جبهه های علم و دانش با تاکید رهبری نظام به خوبی مشهود است که دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم  درجهت هم افزایی وایجاد بستر برای فعالیت های بسیج دانشجویی همه توان خود را به کار گرفته است
.

در ادامه آقای رئوفی فرمانده بسیج دانشجویی استان هرمزگان با اشاره به مأموریت بسیج دانشجویی در عرصه‌های علمی، فرهنگی و ... گفت: تعامل سازنده بسیج دانشجویی با دانشجویان این دانشکده توانسته موفقیت‌هایی برای این حوزه رقم بزند که باید به ان بسنده نکرد و بیش از آن تلاش‌نمود تا منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را جامه عمل بپوشانیم .

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی فرمانده بسیج دانشجویی استان هرمزگان، آقای ذاکری به عنوان مسئول بسیج برادران و سرکار خانم ترکی زاده مسئول بسیج خواهران دانشکده علوم قرآنی بندرعباس منصوب و معرفی شدند.
Share/Save/Bookmark