امتیاز مثبت
۱
 
دانش آموخته دانشکده علوم قرآنی مشهد در جمع منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
«حسین خسروی اسفزار» دانش آموخته دانشکده علوم قرآنی مشهد به عنوان نماینده حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب: 10807
 
 
به گزارش ایحا، آقای حسین خسروی اسفزار، دانش آموخته رشته تفسیر قرآن مجید دانشکده علوم قرآنی مشهد به عنوان نماینده حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
وی دانشجوی ورودی مهر ۱۳۹۲ دانشکده علوم قرآنی مشهد بوده و عنوان پایان نامه ایشان «مباني اقتصاد مقاومتي در قرآن كريم و روايات» است.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی، از مجموع ۱۵۵ هزار و ۵۰۵ رای ماخوذه در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف «حسین خسروی اسفزار» با ۷۲ هزار و ۸۷۲ رأی بیشترین آرا را کسب کرد و به عنوان نماینده منتخب مردم این حوزه انتخابیه انتخاب شد.
 شایان ذکر است، حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف با ۱۴ نفر بیشترین تعداد نامزد را داشت. همچنین حسین خسروی اسفزار در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در این دوره از انتخابات، نامزد واحد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در این حوزه انتخابیه بود.
دانشکده علوم قرآنی مشهد ضمن تبریک انتخاب ایشان، از درگاه الهی موفقیت در عمل به وظایف، تکالیف و مسئولیت های سنگین نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را مسألت دارد.
Share/Save/Bookmark