امتیاز مثبت
۰
 
کرسی علمی ترویجی « تحلیل گفتمانی قرائات منسوب به ائمه(ع)، مطالعه موردی آیه 33 سوره مبارکه آل عمران » برگزار می شود
دومین کرسی علمی ترویجی با عنوان « تحلیل گفتمانی قرائات منسوب به ائمه(ع)، مطالعه موردی آیه 33 سوره مبارکه آل عمران » در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب: 11527
 
 
دومین کرسی علمی ترویجی در سال تحصیلی جدید با عنوان « تحلیل گفتمانی قرائات منسوب به ائمه(ع)، مطالعه موردی آیه ۳۳ سوره مبارکه آل عمران » با ارائه دکتر الهه شاه پسند در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود.

مدیر این جلسه دکتر محمد جواد توکلی خانیکی، استادیار دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و ناقدان حجت الاسلام دکتر حسن خرقانی، دانشیار دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دکتر محسن رجبی، استادیار دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم هستند.

این کرسی در روز دوشنبه اول دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳ به صورت حضوری در دانشکده علوم قرآنی مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت مجازی در دانشکده های علوم قرآنی کشور از طریق لینک http://۸۲.۹۹.۲۱۷.۹۹/mashhad برگزارخواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند از طریق لینک ذیل اقدام نمایند.
http://quran.ac.ir/index.jsp?siteid=۱&pageid=۵۹۲۰

شایان ذکر است این کرسی دارای مجوز از دبیرخانه حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی است و شرکت در آن برای عموم آزاد است و صرفا آن دسته از شركت کنندگانی که مایل به دریافت گواهی شرکت در کرسی هستند لازم است ضمن مراجعه به سایت مذکور و ثبت نام، مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ريال به حساب شماره ۴۰۰۱۰۶۵۳۰۳۰۴۰۱۰۳ با شماره شبا ۱۳۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۶۵۳۰۳۰۴۰۱۰۳ IR نزد بانک مرکزی به نام تمرکز وجوه درآمد اختصاصی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم واریز نموده و تصویر فیش واریزی را در لینک مذکور بارگذاری نمایند.
Share/Save/Bookmark