امتیاز مثبت
۰
 
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار می کند؛
کارگاه دانش افزایی «مدل های فرهنگی در قرآن کریم»
کارگاه دانش افزایی با موضوع مدل های فرهنگی در قرآن کریم توسط دکتر قائمی نیا عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب: 11077
 
 
به گزارش ایحا؛ بنابر اطلاعیه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه، کارگاه دانش افزایی با موضوع مدل های فرهنگی در قرآن کریم با تدریس دکتر قائمی نیا عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی توسط این معاونت به صورت وبینار برگزار می گردد.
 
زمان برگزاری: چهارشنبه ۹۹/۰۵/۰۱ ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲صبح.
 
شرایط ثبت نام:
 
⬅️هزینه شرکت در کارگاه: مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ریال است که می بایست به حساب شماره حساب 0109071889005 شناسه 66519 (از طریق سامانه بام یا دستگاه کارت خوان و یا حضور در بانک)بنام سایر منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم واریز گردد.
 
 
افراد متقاضی می بایست تصویر فیش واریزی را به آدرس holyquran93@yahoo.com  ارسال کنند تا نسبت به ایجاد نام کاربری و رمز عبور شرکت در دوره  مجازی برای آنان اقدام شود. همچنین در خصوص هرگونه سوال می توانند با شماره02537604070 داخلی 356 و یا در صورت عدم پاسخ، در ساعت اداری با شماره 09339530191 جناب آقای حاصلی کارشناس امور پژوهشی دانشگاه تماس حاصل فرمایند. 
 
 
 
🔰شایان ذکر است گواهی این دوره برای اعضای محترم هیات علمی دانشگاه در ترفیع، ارتقاء و تبدیل وضعیت و برای دانشجویان و سایر مخاطبان نیز در مصاحبه و تکمیل رزومه های علمی مفید و دارای امتیاز وزارتی خواهد بود.
Share/Save/Bookmark