امتیاز مثبت
۰
 
نشست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با کارکنان دانشکده علوم قرآنی مشهد
دکتر حمید کمانکش، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کارکنان دانشکده علوم قرآنی مشهد دیدار و گفتگو کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب: 11743
 
 
دکتر حمید کمانکش، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم طی بازدیدهای خود از دانشکده علوم قرآنی مشهد و پروژه عمرانی، در نشستی با حضور کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشکده به ارائه گزارشی درخصوص اقدامات و برنامه های پیش روی دانشگاه پرداخت.

در این جلسه حمید کمانکش ابتدا به سیر تحول دانشگاه بخصوص بعد از تصویب اساس نامه و تلاش های شبانه روزی مجموعه سازمان مرکزی در رسیدن به استانداردهای وزارت علوم و دانشگاهی اشاره کرد و تشکیل شورای راهبردی و تنظیم سند راهبردی و برنامه گام بندی، تغییر و تحول هرم هیات علمی، اصلاح فلوچارت، تشکیل کمیته تخصیص و ... را از آن جمله برشمرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ادامه ضمن تقسیم این معاونت به سه حوزه اداری، مالی، فنی و عمرانی ، درباره منابع تامین مالی دانشگاه و چالش های پیش رو توضیحاتی ارائه کرد.

موضوع ارزیابی و آسیب شناسی، بیان امتیازات، روند کار، خروجی ها، اهداف و برنامه ریزی آتی حول آن از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه توسط معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تشریح شد.

وی همچنین در ادامه سخنان خود به موضوع حجم قابل توجه ضبط دروس آفلاین و حتی تقاضاهای خارج دانشگاهی از سوی دانشگاه های بزرگ و مادر نیز اشاره کرد.

حمید کمانکش در بخش دوم سخنان خود به دانشکده مشهد پرداخت و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان و اعضای هیات علمی، برآورد سازمان مرکزی از این مجموعه را دارای کیفیت خوب و کارآمد عنوان کرد و دانشکده مشهد را جزو دانشکده های پرامید کشور دانست.

وی اظهار کرد: انتظار ما از دانشکده علوم قرآنی مشهد اینست که در بین دانشکده ها الگو و نمونه باشد و این جایگاه و ظرفیت را دارد. امید است با تجمیع دانشکده در پروژه الهیه در سالیان آینده از مرحله گذر به مرحله تثبیت برسد تا با برنامه مشخص تری به پیش رود.

کمانکش با اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری که فرمودند: «در هر مسئولیتی که به شما سپرده شده، شما آن مسئولیت را مهم ترین مسئولیت بدانید»، گفت: از تمامی نیروهای زحمتکش و خدوم دانشگاه می خواهم که با  تلاش مضاعف و زحمت شبانه روزی خود در هر جایگاهی، موجب رشد و تعالی دانشگاه و عبور از مرحله گذر دانشگاه شوند تا دانشگاه بتواند هر چه زودتر بروز و نمود خود را داشته باشد.

در ادامه جلسه نیز کارکنان و اعضای هیات علمی پیشنهادات، نظرات و نکات خود را مطرح کردند.
Share/Save/Bookmark