امتیاز مثبت
۰
 
بیانیه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بمناسبت روز جهانی قدس
بیانیه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بمناسبت روز قدس صادر شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 9213
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بمناسبت روز جهانی قدس، با اعلام انزجار خود از جنایت های وحشیانه رژیم غاصب صهیونیست و آمریکا در کشور فلسطین و حمایت همه جانبه از تمامیت ارضی فلسطین و مردم مظلوم و ستم دیده آن، بیانیه ای را بدین شرح صادر کرد:

باسمه تعالی
امام خمینی، با یَد بَیْضای موسوی، ‌در روزگاری بَس ‌تاریک، بر بام جهان فرارفت و خورشید همیشه‌ رَخشان اسلام را از مشرق جان‌ها بَردَماند و با بانگ رَسای خود، همگان را به بیداری فراخواند. 

در این هنگامهٔ‌ بزرگ و گاه رستاخیز جان‌ها، ‌ستمدیدگان، دربند کشیده‌شدگان و به تاریکی‌ فرورفتگان جهان، در پرتو حقیقت محمّدیه، ‌صلوات الله علیه، گام در آوردگاه‌های بزرگ رهایی گذاردند و ملّت قهرمان فلسطین، شکوه‌مندانه رایَتِ ضدّ صهیونیستی خود را افراشتند و با گام‌های استوار و سینه‌های لَبالَب از امید و عشق به فردای روشن، و انگیزه‌های والا، گام در راه رهایی گذاردند.

دشمن، که با همهٔ ساز و برگ، نتوانست این آتشفشان خشم مقدّس ملّت مسلمان فلسطین را خاموش سازد، دل تاریک سران خیانت‌پیشهٔ عرب‌ را مأمَن خود ساخت، تا راه‌هایی برای مهار مردم مظلوم فلسطین بگشاید، معاملهٔ ننگین قرن را رقم زد.

امَا زَهی خیال باطل! به‌زودی، در صبحی دیگر، که قدسیان، رایَتِ روز قدس بر‌می‌افرازند، درخواهد یافت که با اراده‌ّهای پولادین، سینه‌های پرخروش و ایمان‌های رخنه‌ناپذیر امّت اسلامی روبه‌روست و این نقشهٔ شوم هم، بِسان ده‌ّها ترفند و نقشهٔ او، از جمله «کمپ‌دیوید» و «شرم‌الشیخ»، نقش بر آب خواهد شد. 

ما اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، ضمن دعوت از حضور حداکثری مسلمانان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس، به این اقیانوس بزرگ امّت اسلامی می‌پیوندیم و «نه» به «معاملهٔ شوم قرن» را فریاد می‌زنیم.

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
1398/03/08
Share/Save/Bookmark