امتیاز مثبت
۱
 
پیام تسلیت دانشکده علوم قرآنی میبد در پی درگذشت یکی از دانشجویان این دانشکده
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از میبد، دانشکده علوم قرآنی میبد در پی درگذشت ناگهانی مرحومه خانم رعیت پیشه از دانشجویان این دانشکده، پیام تسلیتی را از سوی رئیس، اساتید،دانشجویان و کارکنان این دانشکده به شرح ذیل صادر کرد:
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 7026
 
 
انّا لِلّه وَ انّا الیه رَاجِعوُن
با نهایت تأسف و تأثر و در کمال ناباوری درگذشت دانشجوی فرهیخته و معظم، سرکار خانم رعیت پیشه را از طرف اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد، خدمت پدر و مادر داغدار، بازماندگان و دوستان وی تسلیت عرض نموده و برایشان صبر جزیل آرزومندیم.

ایشان دانشجویی بسیار مؤدب، مهربان، خوشرو، پرتلاش، دلسوز، مؤمن، متدین، بصیر و فهیم بودند. زحمات این عزیز از دست رفته، در زمینه های علمی و فرهنگی، از جمله تشکیل حلقه های مهدویت، کلاسهای مختلف کامپیوتر و تشکیل گروه سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری و دیگر خدمات خالصانه آن بزرگوار فراموش ناشدنی هست.

از خداوند منان علو درجات اخروی را برایشان خواستاریم و امیدواریم با شهدا محشور شده و بر سر سفره اهل بیت علیهم السلام مهمان باشند.

همچنین دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز درگذشت این دانشجوی قرآنی را به خانواده محترم ایشان، دانشجویان و مسئولین دانشکده علوم قرآنی میبد تسلیت عرض کرده و برای ایشان از جانب خداوند متعال مغفرت و اجر جزیل مسئلت می نماید.
Share/Save/Bookmark