امتیاز مثبت
۰
 
درخشش دو تن از کارکنان دانشکده مشهد در کنگره سیره اهل بیت(ع)
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مشهد ، مقاله کارکنان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد ، در کنگره بین المللی اهل بیت (ع) مورد پذیرش قرار گرفت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
کد مطلب: 6199
 
 

در راستای برگزاری دومین کنگره بین المللی علمی پژوهشی سیره اهل بیت (علیهم السلام) مقاله آقایان دکتر محمدجواد توکلی خانیکی معاون اداری مالی ودانشجویی و سید حسن موسوی کارشناس پژوهش وتحصیلات وتکمیلی دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد با عنوان «اولویت سنجی در مصرف و مدیریت مخارج در سیره اقتصادی علوی» مورد پذیرش و در اولویت چاپ قرار گرفت.
این کنگره تلاشی پژوهشگرانه است که به منظور بازشناسی سیره امیرالمؤمنین امام علی(علیه السلام) و کنکاشی در زوایای متعدد و جوانب مختلف روش حکومتی،نگرش دینی،کنش اجتماعی و منش اخلاقی آن حضرت و با اهداف ترویج فرهنگ و مکتب اهل بیت علیهم السلام و بررسی چالش های جوامع بشری وراه کارهای عملی آن از سیره امیرالمومنین علی علیه السلام برگزار می شود.
شایان ذکر است این رخداد علمی از رهگذار تبیین مکتب علوی و ترویج فرهنگ مرتضوی عرصه ای برای ارائه ی یافته های نو و عرضه ی دستاوردهای کاربردی در راستای مواجهه روشمند با چالش های پیش روی جوامع امروز بشری،فراروی اندیشمندان،اصحاب قلم و ارباب فکر و نظر فراهم آورده است.

Share/Save/Bookmark