امتیاز مثبت
۰
 
خدمت به قرآن و اهل بیت از توفیقات الهی و یک دعوت است
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مشهد ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در مراسم تجلیل از خادمان بقاع متبرکه مشهد خدمتگذاری به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت را از توفیقات الهی و یک دعوت معنوی از سوی اهل بیت برشمرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 6405
 
خدمت به قرآن و اهل بیت از توفیقات الهی و یک دعوت است
 
حجت الاسلام والمسلمین محمد احمد زاده در مراسم تجلیل از خدام آستان مقدس امامزادگان سید محمد(ع) و یحیی بن زید(ع) میامی مشهد که در بقعه متبرکه سید محمد(ع) گنبد خشتی برگزار شد خدمت به قرآن، بقاع متبرکه و اهل بیت(ع) را لطف و عنایت خدا و یک دعوت از سوی آن بزرگواران عنوان کرد.

وی با اشاره به داستان ذوالقرنین و وادی ظلمت، افزود: فرصت خدمت در آستان اهل بیت(ع) و قرآن نصیب هرکسی نمی شود و آنان که از این توفیق بهره مند می شوند باید این امر را مغتنم شمرده و بیشترین بهره معنوی را ببرند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی ضمن تأکید به پاس داشت خدمت در آستان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و فرزندان ایشان گفت: خدمت رسانی به زائرین پیاده امام رضا(ع) در دهه پایانی صفر نیز از دیگر توفیقاتی بود که نصیب این خادمین بزرگوارشد.

حجت الا سلام والمسلمین احمد زاده در ادامه ضمن قدردانی از عوامل برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی در حاشیه شهر مشهد این حرکت را از فعالیت های ارزشمند اداره اوقاف ناحیه یک مشهد عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به فقر فرهنگی و مذهبی که به هر دلیلی در این مناطق وجود دارد خوشبختانه برگزاری این برنامه ها و مراسم های فرهنگی و مذهبی بازخورد های خوبی داشته است.

وی در پایان به استمرار این فعالیت ها و حرکت های فرهنگی و مذهبی در این مناطق محروم تأکید کرد.
Share/Save/Bookmark