امتیاز مثبت
۰
 
حمایت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از موضع قاطع مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از موضع قاطع رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن، حمایت کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب: 9303
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء ، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم طی بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات آمریکا علیه مردم ایران با اعمال تحریم های ظالمانه و خصمانه، حمایت خود را از موضع قاطع مقام معظم رهبری مدظله العالی، در دیدار آقای شینزو آبه در خصوص نامه رئیس جمهور آمریکا، اعلام کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

به نام او که عزّت از اوست
دشمن، در دشمنی سنگ‌تمام گذارد. از تمام توش و توان خود بهره گرفت، تا ملّتی به‌پاخاسته را به‌زانو درآورد و به دریوزگی بیفکند؛ امّا نتوانست و در باتلاق‌های خودساخته گرفتار آمد و از نَفَس افتاد. 

با این حال، اُشْتُلم می‌کرد، می‌لافید، ژاژ می‌خایید، یاوه می‌گفت، لجن می‌پراکند، تنگنا در پی تنگنا می‌آفرید، به این پندار که فجرآفرینان را در تاریکی فرو بَرَد و با جنود شیطانی خود، از هر سوی، بر آنان فرود آید.

این بار نیز، جنود الهی، از هر سوی، به یاری مردمان شهدِ ایمان چشیده و در سَرّا و ضَرّا پنجه‌در‌پنجهٔ دشمن افکنده آمدند، و دشمن را در قَعر تاریکی فرو بردند.

دشمنِ زبون، به دَستانی دیگر دست زد و باب مذاکره را گشود، میانجی فرستاد، تا به پندار خام خویش، آن‌چه را در آوردگاه‌های سهمگین، فراچنگ نیاورده، در پشت میز مذاکره به‌چنگ آورد و دام‌های خود را بِتَند، که با سدّی پولادین و گسست‌ناپذیر از خرد و هوشیاری رهبرِ جبههٔ رَخشان اسلام ناب و امّت ناب‌اندیش ایران اسلامی، امام خامنه‌ای، روبه‌رو شد و از اریکهٔ نَخوَت، به‌زیر کشیده شد و بار دیگر، نفحهٔ حیات بَردَمید و باورمندان و رایَت‌افرازان جبههٔ حق، در این سوی و آن سوی جهان، جانی تازه یافتند و شهد ناب عزّت را چشیدند.
به امید آن‌که همیشه این سان بادا

دانشگاه علوم و معارف  قرآن کریم
Share/Save/Bookmark