امتیاز مثبت
۰
 
حضور دو تن از معاونین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس
دو تن از معاونین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس حضور یافتند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب: 11186
 
 
به گزارش ایحا، جناب سرهنگ امیری به همراه جناب سرهنگ بیژنی در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس حضور یافتند.
در این دیدار جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه توجه به قرآن و ریسمان وحی نباید از ذهن مسئولین ما پاک شود که به جرأت می توان‌ گفت دانشکده های علوم قرآنی برای ایفای نقش در این مهم، بسیار دارای اهمیت هستند، چرا که یکی از مکان های علمی که می تواند بنیه اعتقادی نسل امروز را تقویت‌ کند این دانشکده ها است.
وی افزود: دانشکده علوم قرآنی بندرعباس یکی از این سرمایه ها برای استان هرمزگان می باشد، چرا که باعث توسعه فرهنگ قرانی در بین جوانان شیعه و اهل سنت این استان شده است.
در این دیدار حجت الاسلام کذایی رییس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس ضمن عرض خوش آمدگویی به مهمانان دانشکده، گفت: اگر مسئولین اجرایی استان دین خود را به قرآن کریم ادا می کردند و موانع را برای خدمت رسانی در حوزه قرآن کریم بر طرف می کردند مردم شریف و نجیب استان هرمزگان به ویژه جوانان منطقه در این حوزه بدون دغدغه ورود می کردند و خوش می درخشیدند.
وی افزود: سپاه امام سجاد(ع) در مراحل جذب دانشجو کمک شایانی به دانشکده کرده و ظرفیت خوبی که در اختیار سازمان است می‌تواند زمینه همکاری بیشتری فراهم کند چرا که جوانان و نوجوانان بسیجی ما تشنه معارف دینی و قرآنی هستند.
حجت الاسلام والمسلمین فاتحی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز میهمان ویژه این نشست بود.
Share/Save/Bookmark